BOBI – Absolutnie piękna

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Bobi zatytułowana “Absolutnie piękna”.

“Bobi przygotował kawałek, który tradycyjnie utrzymany jest w tanecznej stylistyce, przy której nogi same rwą się do tańca!” – czytamy o zwiastunie materiału w serwisie disco-polo.info.

“W dalszym ciągu wokalista stawia na dobrą linię melodyczną” – czytamy o trailerze materiału w serwisie disco-polo.eu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Bobi.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 21 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 171 266 wyświetleń na Youtube. Produkcją tego wideoklipu zajęła się ekipa RAKOCZYFILM. W teledysku nie brakuje oczywiście pięknych kobiet, którymi wokalista uwielbia się otaczać.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Heja Hej”, który na Youtube ma już 31 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Heja Hej” był niezwykle często emitowany przez Polo TV i Disco Polo Music oraz przez ogólnopolską stację radiową Vox FM.

Bobi, a tak naprawdę Darek Mata to Artysta cieszący się od lat zainteresowaniem fanów. Jego kawałki biją rekordy popularności. Przypomnijmy, że w 2015 roku, nakładem wytwórni płytowej Folk, ukazał się krążek formacji zatytułowany “Halo Halo”. Album jest utrzymany w gatunkach Eurodance, Euro House oraz Disco Polo. Płyta zawiera 14 numerów. Jest to ich szósty album.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | discopolo24.pl, disco-polo.info, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl