bryska – mam kogoś lepszego (Skytech Remix)

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki bryskiej zatytułowana “mam kogoś lepszego (Skytech Remix)”. Uważni fani artystki wiedzą, że popularność oryginalnej wersji „mam kogoś lepszego” wzięła się z TikToka, gdzie użytkownicy chętnie umieszczali swoje filmy z tym kawałkiem.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest bryska, natomiast kompozytorami są bryska oraz Mavooi.

Singiel promocyjny “mam kogoś lepszego (Skytech Remix)” to następca singla promocyjnego „Odbicie” (Mark Neve Remix).

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 441 298 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 88 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Wideoklip wyreżyserował Alan Kępski. Za zdjęcia odpowiadał Stanisław Dziadowiec. Realizacją wideo zajęła się ekipa THEDREAMS Studio.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 21-letniej artystki pt. “odbicie (Mark Neve Remix)”, który na YouTube ma już 9,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “odbicie (Mark Neve Remix)” na listach AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień), AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1.. Materiał zajął pozycję NR 19 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW.

Młoda, zdolna, ambitna i zakochana w muzyce – bryska wkroczyła na muzyczny rynek i wywołała duże poruszenie wśród słuchaczy. Obwołana sensacją i odkryciem roku 2021. Przypomnijmy, że w tym roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki zatytułowany ‘moja ciemność’, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie https://nowapiosenka.pl/bryska-nowa-piosenka/). Natomiast 12 listopada 2021, nakładem wytwórni płytowej Magic Records, ukazała się płyta EP-ka różowowłosej artystki zatytułowana ‘jestem bryska’. Album jest utrzymany w gatunku pop. Winyl zawiera 11 piosenek. Materiał zadebiutował na liście OLiS WINYL pod numerem 5.

“jestem bryska to album, któremu udało się pożenić ze sobą bardzo skrajne dwa style w polskiej muzyce pop. Z jednej strony silny elektroniczny bit i kolorowy styl bycia Margaret, z drugiej zaś delikatność opakowana w nierzadko zawadiackie teksty oraz styl śpiewania sanah” – napisał Chrystian Cieślak w recenzji krążka w serwisie allaboutmusic.pl.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: wyspa.fm, music.apple.com, | eska.pl, empik.com, allaboutmusic.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl