Boys – Nie szukaj mnie

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Boys zatytułowana “Nie szukaj mnie”. Kawałek ten jest o miłości i od pierwszych dźwięków wpada w ucho.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Marcin Miller i Arkadiusz Wiśniewski. Do numeru pojawił się też remix na YouTube.

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 11 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 553 088 wyświetleń na YouTube. W dniu 23.02.2022 był na pozycji numer 19 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip zrealizowała firma Allinteractive Films, która od wielu lat współpracuje z grupą Boys.

“W klipie zobaczymy przepiękną modelkę, a także Marcina który wystąpi w swoim ulubionym kapeluszu” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Bayera:

“Super! Takie piosenki i klipy to rozumiem 👌👏” – Bayera.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Najpiękniejsza Dziewczyno”, który na Youtube ma już 65 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Najpiękniejsza Dziewczyno” otrzymał certyfikat Diamentowej płyty.

Boys to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo. Hity grupy takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń przeszły do klasyki disco polo. W 2017 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się krążek zespołu zatytułowany “25 lat”. Płyta jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 21 kompozycji, w tym 6 duetów oraz 3 remiksy. 14 czerwca 2018 roku krążek uzyskał status złotej płyty. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 24-06-2022 w miejscowości Kielce, a kolejny 30-07-2022 w miejscowości Opole.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Nie szukaj mnie”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: voxfm.pl, disco-polo.info, disco-polo.eu, | kultura.onet.pl, se.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl