Boys – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Boys to: “Plaża nasza jest”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/plazanaszajest

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Boys zatytułowana “Plaża nasza jest”. Kawałek posiada energiczne brzmienie i chwytliwe melodie, które sprawiają, że nutka szybko wpada w ucho.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Łukasz Sienicki oraz Marcin Miller. Muzyka: Łukasz Sienicki, Marcin Miller.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 30 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 574 433 wyświetleń na YouTube i jest na pozycji numer 94 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideoklip doskonale oddaje klimat kawałka. Wizualizacje przedstawiające plażowe sceny, radosne chwile i letnią atmosferę doskonale komponują się z muzyką.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Najpiękniejsza Dziewczyno”, który na Youtube ma już 71 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Najpiękniejsza Dziewczyno” otrzymał certyfikat Diamentowej płyty.

Boys to jedna z najpopularniejszych i najstarszych formacji disco polo[źródło]voxfm.pl 2021-07-30. Hity grupy takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń przeszły do klasyki disco polo.

W 2022 roku ukazał się krążek zespołu zatytułowany ’18-22′. Płyta jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 19 kompozycji.

“Wydawnictwo to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości zespoły Boys (Marcina Millera i spółki)” – czytamy o ’18-22′ w serwisie empik.com.

[album – źródło]Wikipedia, discogs.com, empik.com

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 21-07-2023 w miejscowości Rewal, a kolejny 1-08-2023 w miejscowości Kołobrzeg

Tekst nagrania “Plaża nasza jest”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | voxfm.pl, se.pl, discogs.com, empik.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. A ja się bawię (’91)
2. A ja się bawię (’95)
3. A ja się bawię (2012)
4. A ja się teraz bawię
5. Ach te dziewczyny
6. Agatka 2009
7. Agnieszka
8. Ale numer
9. Ogród pełen róż
10. Wszystko co mam
11. Plaża nasza jest
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Boys – polski zespół muzyczny (boysband) istniejący od 1991 roku. Grupa została założona w Prostkach koło Ełku. Często grywali w klubie El Dorado w Zimnej, jeszcze przed wydaniem pierwszej kasety (1991). Na Wikipedii czytamy, że od 1990 roku liderem i wokalistą formacji jest Marcin Miller (dostęp 15.04.2023). Gatunek ich muzyki to disco polo.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Dziewczyna z marzeń” ukazała się w 1991 roku nakładem wytwórni płytowej Blue Star i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 8 piosenek. Krążek został wydany na kasecie magnetofonowej. Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org i ?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl