BRYLANT – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki BRYLANTA to: “Ona ma”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/brylant_popek-ona_ma

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Brylant zatytułowana “Ona ma” (z gościnnym udziałem polskiego rapera i wokalisty Popka). Singiel emanuje pozytywną energią i zapewnia dynamiczny beat, który idealnie sprawdzi się na imprezach i podczas wakacji.

“Brylant śpiewa refren z melodyjnym głosem, a Popek rapuje zwrotki z charakterystycznym flow i bitem. Ich głosy idealnie się uzupełniają i tworzą harmonijną całość” – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Mortka Przemysław i Ajman Podrazik. Muzyka: Mortka Przemysław.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 852 518 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 20 w kategorii najpopularniejszych teledysków.

Brylant to utalentowany wokalista i autor tekstów[źródło]radiosupernova.pl 2023-06-19.

Popek, właśc. Paweł Ryszard Mikołajuw (ur. 2 grudnia 1978 w Legnicy) – polski raper, wokalista, muzyk, aktor, członek zespołów Firma (od 2001) i Gang Albanii (2014–2017). Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Wodospady” (x Matheo), który ma już 83 mln wyświetleń. 19 października 2018 muzyk wydał krążek zatytułowany “Dr Jekyll and Mr Hyde” (nagrany wraz z Matheo), który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Step Records.

Tekst nagrania “Ona ma”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.eu, radiosupernova.pl, | Youtube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Motyle
2. Ona ma feat. Popek

Biogram

Przemysław Mortka znany jako Brylant na co dzień śpiewa ze swoją siostrą Jagodą. Choć karierę zaczynał w innym nurcie muzycznym to muzyce pop-rap oddał swoje serce.

źródło: disco-polo.eu, radiosupernova.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl