Cian Ducrot – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ciana Ducrota to: “Heaven”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/CianDucrotHeaven

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka irlandzkiego piosenkarza Ciana Ducrota zatytułowana “Heaven”. Singiel ten to kolejna zapowiedź nadchodzącego, debiutanckiego krążka artysty zatytułowanego ‘Victory’, który ma się ukazać 21 lipca 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Polydor. Płyta ma zawierać 14 numerów.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/662334131/heaven. Materiał napisali: Cian Ducrot i Steve Mac. Kompozycja została wyprodukowana przez Steve’a Maca.

Kawałek jeszcze przed premierą wywołał poruszenie na TikToku – Cian udostępnił zwiastun, w którym widać, jak po raz pierwszy prezentuje bratu nutkę.

W serwisie genius.com czytamy:
“Heaven” is about the bond I have with my brother and the love we share. We’ve been through so much together and this song is me processing that journey, coming to terms with it, and being thankful for where we’ve ended up. It makes me cry with joy. We all have people in our lives that stick with us. This song is for them.
— Cian Ducrot via his mailing list

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 2 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 245 499 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
Preorder my debut album VICTORY out July 21st 🫶🏼
https://cianducrot.lnk.to/Preorder

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniego artysty pt. “I’ll Be Waiting”, który na YouTube ma już 9,3 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał “I’ll Be Waiting” zdobył certyfikat srebrnej płyty.

W artykule opublikowanym w serwisie media.universalmusic.pl w dniu 2 czerwca 2023 czytamy: Cian wielkimi krokami zbliża się do 7 mln słuchaczy na Spotify oraz 4,4 mln obserwujących na TikToku. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 5.04.2023 czytamy: Artysta zakończył właśnie wielką trasę koncertową jako gość Eda Sheerana. Najbliższy koncert Muzyka ma się odbyć na wydarzeniu, które ma mieć miejsce w dniach 22-23 lipca 2023 w Nottingham, UK, Splendour in Nottingham, a kolejny 24 lipca 2023 w Cardiff, UK, Tramshed.

Tekst nagrania “Heaven”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: shazam.com, genius.com, media.universalmusic.pl, rzg.pl, | media.universalmusic.pl, netfan.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. 21 Seconds
2. Aftertaste
3. All for you
4. All For You (feat. Ella Henderson)
5. All That I Know
6. Anyone but her
7. Blue
8. Chewing Gum
9. Clothes
10. Part of Me
11. Heaven

Pozostałe utwory są na tej stronie
Ostatnio wystąpił również w utworze “People” u boku Libianci.

Biogram

Cian Ducrot to irlandzki piosenkarz i autor piosenek. Zyskał rozgłos dzięki swojemu singlowi „All For You”, który zyskał popularność w 2022 roku za pośrednictwem TikTok i ostatecznie zajął 19 miejsce na brytyjskiej liście singli. Jego kolejny singiel „I’ll Be Waiting” osiągnął 16. miejsce. Gatunek jego muzyki to pop.

Jego debiutancka płyta EP-ka zatytułowana ‘Make Believe’ ukazała się 9 grudnia 2021 roku nakładem wytwórń płytowych Darkroom i Interscope i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 8 piosenek.
Krążek dostępny jest na YouTube Music.

źródło: en.wikipedia.org, shazam.com, music.apple.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl