Exaited – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Exaited to: “Wiem że to Ty”
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/ExaitedWiemzetoTy

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Exaited zatytułowana “Wiem że to Ty”. Kawałek nie tylko cieszy ucho swoją melodyjnością, ale również porusza swoją głębią.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorką tekstu jest Agnieszka Drewnicka, natomiast kompozytorem jest Tomasz Sidoruk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 69 159 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło BLVCK FILM. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Patryk Dawidowicz. Wideoklip jest prawdziwym wizualnym arcydziełem. W rolę głównej bohaterki wciela się Agnieszka Drewnicka.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Dziś Ci To Powiem”, który na Youtube ma już 55 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Dziś Ci To Powiem” pod koniec lipca 2017 na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie zdobył nagrodę za najlepszy klip. Kawałek pokrył się diamentem.

W 2018 roku ukazał się krążek Exaited zatytułowany “Będę”.

Tekst nagrania “Wiem że to Ty”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, muzyka.interia.pl, Youtube, i inne?

Lista utworów

1. Będę
2. Blisko Ciebie
3. Co ja się z Tobą mam (Ostróda 2014)
4. Cykady na cykladach
5. Daj daj daj
6. Dziś Ci to powiem
7. Już mnie nie jarasz
8. Kawałek nieba
9. Kochać to nie grzech
10. Mam Cię na oku
11. Myślę o Tobie
12. Pokaż mi dziś
13. Wiem że to Ty
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Exaited – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, założony w 2006 roku z inicjatywy Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka. W 2008 roku, nakładem wytwórni płytowej Dee Jay Mix Club, ukazała się ich płyta zatytułowana “We Can Dance”. Album zawiera 8 piosenek. Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org