CHIVAS – narcyz w klubie

W sieci ukazała się nowa piosenka rapera i producenta CHIVASA zatytułowana “narcyz w klubie”.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu i kompozytorem jest CHIVAS.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 4 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 173 202 wyświetleń na YT. Wideo jest dziełem Widok Kolektyw. Wideo to dzieło Widok Kolektyw.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 24-letniego rapera pt. “mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna” (ft. White 2115), który na Youtube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy.

chivas to Młody Wilk ósmej edycji akcji Popkillera. Artysta pierwsze kroki w rapowym świecie stawiał produkując kawałki Blachy i White 2115. Kolejnym krokiem w rozwoju było natomiast zajęcie się wokalem[źródło]rytmy.pl.

Przypomnijmy, że 22 września 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej GUGU ukazał się krążek wykonawcy zatytułowany ‘młody say10’. Album jest utrzymany w gatunku Hip-hop/rap. Płyta zawiera 10 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Na krążku nie pojawili się żadni goście. Niedługo po premierze wszystkie nutki z wydawnictwa trafiły na listę TOP 50 w Polsce na Spotify. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty[źródło]Wikipedia, empik.com, olis.onyx.pl, rytmy.pl

“Podobnie jak w debiucie muzyk zaskakuje swoim unikatowym stylem, który towarzyszy szczerym wersom i opowieściom o wewnętrznych przeżyciach. Dzięki dbałości artysty o szczegóły powstało 10 tracków na tak wysokim poziomie, że każdy z nich z powodzeniem mógłby zostać singlem” – czytamy w serwisie gugushop.pl.

“Ten album mnie boli. Boli, bo trzydziestkę skończę dopiero niedługo, a postrzegam tę płytę w kategorii no młodzi muszą się do czegoś wyszumieć. Więc mimo niemożliwości emocjonalnego dostrojenia się do tej twórczości, cieszy mnie, że w skupionym na materialnych dobrach polskim rapie są osoby, które szczerze rozmawiają o emocjach – tak jak ekipa Gugu i Chivas właśnie” – napisano w recenzji materiału w serwisie newonce.net.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 22-10-2022 w miejscowości Kraków, a kolejny 28-10-2022 w miejscowości Katowice.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “narcyz w klubie”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: | rytmy.pl, empik.com, olis.onyx.pl, Wikipedia, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl