Dejw – Ombre

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Dejw zatytułowana “Ombre”.

“Zaskakującym elementem jest ciekawy refren, w którym – na pierwszy rzut ucha – wydaje nam się połączeniem języka polskiego z hiszpańskim. Jak się okazuje to tylko pozory, a Dawid wypowiada słowa właśnie w taki sposób, aby brzmiały one zagraniczne” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Artysta w materiale wystąpił u boku żony. Nowość jest w stylu Latino i w wakacyjnym klimacie.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Dawid Kulesza.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 24 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 704 527 wyświetleń na Youtube. Realizacją wideo zajęła się ekipa PN MEDIA (to nie pierwsza współpraca tej firmy z zespołem przy teledysku).

W komentarzu pod wideo DEJW napisał:

“Cześć! Dziękujemy, że z nami jesteście! Dajcie łapkę i komentarz, jeśli Wam się podoba 😉🕺🏼”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Dołeczki”, który na Youtube ma już 54 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że teledysk do kawałka „Dołeczki” był kręcony m.in. w Berlinie. Dnia 11.08.2021 singlowi został nadane wyróżnienie podwójnie platynowej płyty[źródło]YouTube, Facebook, bestsellery.zpav.pl.

Dejw jest jednym z najpopularniejszych wykonawców gatunku disco polo. Dawid Kulesza ma na koncie sporo przebojów[źródło]disco-polo.info 15 Kwiecień 2022. Zespół koncertuje na wspólnej scenie z największymi gwiazdami takimi jak: Boys, Akcent, Mig, Classic[źródło]mediadisco.pl 27 lutego 2021. Grupa występowała na wielu festiwalach w całej Polsce[źródło]mediadisco.pl.

Wideo na YouTube
Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych
https://bit.ly/DejwOmbre.

Tekst nagrania “Ombre”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, mediadisco.pl, Facebook, YouTube, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl