Daj To Głośniej – Zimna woda

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Daj To Głośniej zatytułowana “Zimna woda”. Kawałek zaskakuje zarówno wideoklipem, jak i tematyką tekstu. Tekst nutki opowiada o genialnej imprezie, na której bohaterka świetnie się bawi i miesza alkohole, efekt tego działania został przez zespół pokazany w żartobliwy sposób.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Tobiasz Hes, Emilia Sanecka oraz Adam Grabowski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 499 283 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Piotr Smoleński. Za zdjęcia odpowiadali Piotr Smoleński i Bartosz Czachorowski. Aktorzy: Emilia Sanecka, Tobiasz Hes, Sandra Traczyk, Przemek Mazurkiewicz, Julia Korol, Michał Siemieniec, Sandra Piórkowska, Konrad Moreń, Artur Telus

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Mama ostrzegała”, który na Youtube ma już 180 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wynik kawałka “Mama ostrzegała” to jeden z najlepszych wyników w świecie polskiej muzyki. Kompozycja została w błyskawicznym tempie pokochana przez miliony Polaków. Numer zaledwie kilka dni po oficjalnej premierze, trafił do największych rozgłośni radiowych w Polsce. Materiał był bez wątpienia hitem wakacji 2019, a nawet całego 2019 roku. Wideoklip był drugim najpopularniejszym klipem w 2019 opublikowanym na YouTube w Polsce.

Grupa Daj To Głośniej jest odkryciem 2019 roku. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 4 października 2019 czytamy o Daj To Głośniej: Trzeba przyznać, że grupa jest fenomenem wśród innych zespołów disco polo. W zeszłym roku ukazał się ich debiutancki krążek (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie: https://nowapiosenka.pl/daj-to-glosniej-nowa-piosenka/). Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 15-05-2022 w miejscowości Radzymin, a kolejny 10-06-2022 w miejscowości Toruń.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, telemagazyn.pl, tvs.pl, voxfm.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl