Discoboys – Włosy Blond

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Włosy Blond”. Kawałek to piąta nutka z najnowszego krążka grupy, nad którym, jak sami mówią, cały czas pracują. Kompozycja jest mega taneczna.

“Aplikacja TikTok jest opanowana przez ten utwór” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu Kamil Kossakowski oraz Damian Gwiazdowski (Spontan). Aranżacją zajął się Wojtek Sarwa (Levelon). Na YT ukazały się też remixy kompozycji.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 701 678 wyświetleń na YT (materiał znalazł się na drugim miejscu na karcie “Na Czasie” serwisu YouTube [karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube]). Za realizację wideoklipu odpowiada ekipa FASTER MEDIA. W klipie możemy zobaczyć m.in. znane influencerki, które są bardzo popularne w aplikacji TikTok.

Jak zapewnia sam wokalista disco polo to jest największy pod względem organizacji teledysk w karierze Kamila i zespołu Discoboys. Piękny bajkowy klip robi spore wrażenie – czytamy w serwisie disco-polo.info.

W opisie pod wideo czytamy:

Mocny tekst z mocnym tanecznym BEATEM!
Włosy Blond to rocznica naszego najwiekszego hitu czyli utwory “Zarabista Blondi”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wakacje”, który na YouTube ma już 11 mln wyświetleń? Zobaczymy. W artykule opublikowanym w serwisie voxfm.pl w dniu 2022-07-18 czytamy: Już kilka dni po premierze teledysk do piosenki „Wakacje” zajmuje pierwsze miejsce w kategorii muzyka i jest najchętniej odtwarzanym wideo na YouTube. Teraz (18.07) na koncie nowości zespołu Discoboys jest już ponad milion odsłon. Singiel ten stał się viralem w internecie. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 13 lipca 2022 roku czytamy, że na TikToku do krótkiej zapowiedzi od Kamila Kossakowskiego powstało ponad 8,5 tysiąca filmików i że to ogromny sukces.

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “Włosy Blond”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl