Em Beihold – nowa piosenka

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 

  • Jaki jest tytuł nowego utworu Em Beihold
  • Jaki jest gatunek muzyczny nowego kawałka
  • Kto napisał i wyprodukował nową nutkę
  • Różnych innych informacji o nowym utworze
  • Kim jest Artysta/ści wykonujący nutkę będącą tematem tego artykułu


Tytuł nowej piosenki Em Beihold to: “Maybe Life Is Good”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów/listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/d1wlq

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Em Beihold zatytułowana “Maybe Life Is Good”.

W serwisie universalmusic.ca czytamy o tym singlu m.in.:

“In classic Em Beihold fashion, »Maybe Life Is Good« showcases her clever songcraft over inventive production. […] Electric guitar and glimmering piano enliven the colorful soundscape”.

Translator:

“W klasycznym stylu Em Beihold »Maybe Life Is Good« prezentuje jej sprytny warsztat wokalny zamiast pomysłowej produkcji. […] Gitara elektryczna i połyskujący fortepian ożywiają kolorowy krajobraz dźwiękowy.

“Jest optymistyczny, ale słowo »może« wiąże się z pewnym sceptycyzmem. To po prostu prawdziwe” – powiedziała Em o “Maybe Life Is Good”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/maybe-life-is-good-single/1727480444. Materiał napisali: Sammy Witte, Em Beihold oraz Casey Smith. Kompozycja została wyprodukowana przez Elie Rizk i Sammy Witte.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 9 lutego 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 265 013 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniej[źródło]wiek według Google Artystki pt. “Numb Little Bug”, który na YouTube ma już 41 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Numb Little Bug” znalazł się w TOP20 na 6 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Kawałek na liście UK Singles (OCC) zajął pozycję numer 25, na liście US Billboard Hot 100 numer 18, na liście US Adult Contemporary (Billboard) numer 8, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 1, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 6. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (dostęp 06.2024). W artykule opublikowanym w serwisie media.universalmusic.pl w dniu 17 kwietnia 2023 czytamy, że nutka zgromadziła ponad 500 mln streamów.

Tekst nagrania “Maybe Life Is Good”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

W artykule opublikowanym w serwisie cgm.pl w dniu 2023.07.07 czytamy o pokrytej platyną Em Beihold, że jej muzyka przypomina rozmowę z najbliższymi przyjaciółmi oraz, że autentyczność artystki przyciągnęła ponad miliard streamów i, że Em zdobyła szerokie uznanie krytyków.

22 lipca 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej Republic, ukazała się jej płyta EP-ka zatytułowana ‘Egg in the Backseat’. Album jest utrzymany w gatunku pop[gat. źródło]https://music.apple.com/us/album/egg-in-the-backseat/1633557907 i zawiera 7 numerów. Twórcy utworu: Producenci: Alexandra Veltri, Dallas Caton, Dru DeCaro, Elijah Hill, Em Beihold, James Ghaleb, Kevin Farzad i Michael Coleman. Krążek wzbudził uznanie The New York Times, Stereogum, „Teen Vogue”, „V Magazine” i Variety.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, media.universalmusic.pl

źródło: music.apple.com, genius.com, universalmusic.ca, | cgm.pl, universalmusic.ca, music.apple.com, genius.com, media.universalmusic.pl, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Until I Found You (Em Beihold Version)
2. Numb Little Bug
3. City of Angels
4. Fantasy (with Lauren Spencer-Smith and Gayle)
5. Groundhog Day
6. Pedestal
7. Roller Coasters Make Me Sad
8. Phone (with Meduza and Sam Tompkins)
9. House on a Hill (with Eric Nam)
10. Maybe Life Is Good
Pozostałe utwory są na tej stronie

Lista singli na Wikipedii

Lista singli (wraz z ich pozycjami na listach przebojów i z rokiem ich wydania) dostępna jest na tej stronie.

Biogram

Emily Mahin Beihold (ur. 21 stycznia 1999 w Los Angeles w Kalifornii) to amerykańska piosenkarka i autorka piosenek. W 2020 roku została zauważona przez markę zajmującą się promocją muzyki Live2 LCC, która następnie nawiązała z nią współpracę, aby pomóc w dalszym promowaniu muzyki. Gatunek jej muzyki to pop[gat. źródło]https://music.apple.com/us/artist/em-beihold/1505702878.

Jej debiutancka płyta EP-ka zatytułowana ‘Infrared’ ukazała się 11 maja 2017 roku własnym sumptem i jest utrzymana w gatunku pop[gat. źródło]https://music.apple.com/us/album/infrared-ep/1621135489. Album zawiera 6 piosenek. Twórcy utworu: Producenci: Jamieson Trotter. Gościnnie: Olivia Simmons.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej o Artyście na Wikipedii (en)

źródło: en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com