White 2115 – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki White 2115 to: “Saint Tropez”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera i piosenkarza White 2115 zatytułowana “Saint Tropez”.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/620791984/saint-tropez. Materiał napisał White 2115. Kompozycja została wyprodukowana przez White 2115 i Seeka.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 8 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 003 999 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego artysty pt. “California”, który na Youtube ma już 113 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “California” to ewidentnie jeden z największych przebojów wakacji 2018[źródło]popkiller.pl. Premiera Californii pokazała, że White w szybkim tempie stał się ogólnopolską gwiazdą[źródło]karnet.krakow.pl. 4 listopada 2020 materiał uzyskał status diamentowej płyty (jako siódmy singiel w historii polskiego rapu)[źródło]popkiller.pl 2020-06-10. Na liście serwisu Spotify najczęściej słuchanych utworów lata 2022 w Polsce “California” zajęła pozycję numer 20[źródło]bestsellery.zpav.pl.

White 2115 to jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce. W rocznym zestawieniu Spotify 2022 zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając sanah i Matę. Zaczęło być o nim głośno w 2017 roku, gdy artysta wziął udział w akcji SB Starter i dołączył do wytwórni SBM Label[źródło]kultura.gazeta.pl 30.11.2022. Płyta “Rockstar” uplasowała go w czołówce najpopularniejszych polskich raperów[źródło]empik.com.

źródło: shazam.com, genius.com, | popkiller.pl, karnet.krakow.pl, bestsellery.zpav.pl, kultura.gazeta.pl, empik.com, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, goout.net, i inne?

Tekst nagrania “Saint Tropez”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. +48 feat. Jan-rapowanie
3. AMG feat. Malik Montana, Pablo 2115
4. Balmain
5. Blabla
6. Byliśmy tu
7. California
8. Cry Baby (prod. Deemz)
9. Jesteśmy tu
10. Hel
11. Booker (baw się)
12. Pierwszy raz
13. Saint Tropez
Pozostałe utwory są na tej stronie

White 2115, właściwie Sebastian Czekaj (ur. 5 maja 1996) – polski piosenkarz, raper i autor tekstów oraz członek zespołu 2115 Gang. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. Bedoes, Blacha, Żabson, Beteo, Białas, Szpaku czy Zeamsone. Gatunki jego muzyki to trap, pop i hip-hop.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Rockstar” ukazała się 31 sierpnia 2018 roku nakładem wytwórni płytowej SB Mafijja Label i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 14 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 4. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał pokrył się podwójną platyną. Świeże i ekscytujące dźwięki płyty otwierają kolejny rozdział niezwykłej kariery muzyka. Gościnnie na albumie pojawili się: Białas, Bedoes i Kuqe.

“Przekraczając wszelkie granice stworzył album “Rockstar” łączący trapowe bengery z niemal rockowymi balladami” – napisał o płycie serwis empik.com.

Podsumowując, “Rockstar” to zbiór lekkich ballad o tanim winie i towarzyszącym jego spożywaniu zdarzeniom. Odbiorcami płyty będą przede wszystkim słuchacze dopiero co wchodzący w dorosłe życie – napisał o krążku serwis glamrap.pl i dał mu ocenę 7.5.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, olis.onyx.pl, empik.com oraz glamrap.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl