Ignacy – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ignacego to: “To co mam”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Ignacego zatytułowana “To co mam”. Kawałek opowiada o bezwarunkowej miłości i o tym, że relacja z drugim człowiekiem pomaga uwierzyć w siebie.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/646562090/to-co-mam. Autorami tekstu są Ignacy oraz Leon Krześnial. Muzyka: Ignacy i Leon Krześniak.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 12 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 38 626 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
“Dokładnie rok temu była premiera „Dream” – singla otwierającego moją mową drogę. Zamknąłem rok 2022, odbierając złotą płytę za „Czekam na znak”. Dziękuję!
Ten rok otwieram piosenką o bezwarunkowej miłości i o tym, jak relacja z drugim człowiekiem pomaga nam uwierzyć w samych siebie. Pozytywną i lekką. Niech będzie dla Was dobrą wróżbą.”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 19-letniego artysty pt. “Czekam Na Znak”, który na YouTube ma już 4,6 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Czekam Na Znak” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. W artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 28.10.2022 czytamy: Czekam na znak grają wszystkie największe stacje radiowe, piosenka ma ponadmilionowe odsłuchy w serwisach streamingowych oraz od tygodnia utrzymuje się na pierwszym miejscu najczęściej wyszukiwanych piosenek Shazam. Piosenka ta trafiła też na wysokie miejsca w notowaniach Spotify i Youtube jako TOP Song i TOP Viral song. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl, netfan.pl, Wikipedia.

Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka Ignacego zatytułowana “Czekam Na Znak”, której możecie posłuchać na tej stronie[źródło]http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top.php.

źródło: shazam.com, wzielonej.pl, | bestsellery.zpav.pl, netfan.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Tekst nagrania “To co mam”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Czekam na znak
2. Dream
3. Loser
4. Odnajdę
5. Ostatni Raz
6. Prawa Lewa
7. To co mam

Biogram

Ignacy Błażejowski, występujący po prostu jako Ignacy (ur. 5 października 2003 w Krośnie) – polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor. Uczestnik drugiej edycji programu Mali Giganci emitowanego przez TVN (2016) oraz jedenastej edycji programu The Voice of Poland emitowanego przez TVP2 (2020). Gatunki jego muzyki to pop i indie pop. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl