Holy Molly – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Holy Molly to: “Pump It Up”
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka rumuńskich piosenkarek Holy Molly oraz Olivii Addams zatytułowana “Pump It Up”. Singiel ten jest pierwszym wspólnym kawałkiem artystek. Nutka została napisana i skomponowana przez zespół, z którym obie artystki często współpracowały na przestrzeni czasu.

Wreszcie nagrałam piosenkę z Olivią Addams i jestem niesamowicie szczęśliwa! Chociaż piszemy utwory razem już od ponad trzech lat, jest to nasz pierwszy wspólnie nagrany numer – powiedziała Holy Molly.

To jak dotąd moja najbardziej wyjątkowa współpraca! W sumie zabawna historia o tym, jak od dzieciństwa nasze drogi biegły bardzo blisko siebie i w końcu zaprowadziły nas do wspólnego numeru – powiedziała Olivia Addams.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]music.apple.com. Materiał napisali Marius Dia, Olivia Addams oraz Holy Molly. Kompozycja została wyprodukowana przez Achi’ego[źródło]genius.com.

Singiel “Pump It Up” to następca singla “Sunday Night” (nagranego wraz z Lizotem).

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 16 listopad 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 263 288 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej Rumunki pt. “Plouă” (x Tata Vlad), który na YouTube ma już 25 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Plouă” na rumuńskiej liście przebojów (Billboard) zajął pozycję numer 1[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

Wykonawczyni powiedziała o tej nutce następująco:

“Plouă” este prima mea piesă în română după ani de zile. Cumva simt că mă întorc acasă, unde totul e din suflet și fără filtru. Și ce modalitate mai bună de a-ți face debutul decât alături de cel mai titrat rapper din România? Colaborarea cu Tata Vlad este o onoare. Este un om minunat, un artist complet care s-a dedicat acestui proiect întru totul și pentru asta îi sunt veșnic recunoscătoare”[źródło]radioimpuls.ro.

Holy Molly to artystka wszechstronnie uzdolniona. Inspiracje czerpie głównie z własnych przeżyć[źródło]mad-music.pl 2021-12-17. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “Sunday Night” (nagrana wraz z LIZOTem), której możecie posłuchać na tej stronie[źródło]bestsellery.zpav.pl.

Olivia Addams, właściwie Adriana Livia Opriș (ur. 17 września 1996 w Bukareszcie) – rumuńska piosenkarka, autorka tekstów, producentka muzyczna, youtuberka, tiktokerka, członkini zespołu Jealous Friend. Największą popularność zdobyła po wydaniu singla „Dumb”.

źródło: netfan.pl, kissfm.ro, music.apple.com, genius.com, | radioimpuls.ro, mad-music.pl, bestsellery.zpav.pl, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Tekst nagrania “Pump It Up”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

TytułRokPozycje na listach
POL
[12]
CIS
(Radio)
[13]
CIS
(Radio & YouTube)
[13]
“Everybody’s Scared”[14]
(with Parah Dice)
2019
“Ménage à trois”[15]
(with Lizot)
27103130
“Back to Her”[16]
(with Lizot & Alex Parker)
2020
“Alcohol”[17]
“Twinkle Twinkle”[18]2021707
“Talk Talk”[19]
(with Drenchill)
“Gangster”[20]
(with Cosmo & Skoro)
“C’est la vie”
(oraz Shanguy)
203501
“Shot a Friend”16467436
“Bang Bang”
“Plouă”
(with Tata Vlad)
2022
“Douche”
“Watch Me”
“Sunday Night”
(oraz Lizot)
“Pump It Up”
(oraz Olivia Addams)
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Biogram

Holy Molly, właściwie Maria Alexandra Florea (ur. 11 stycznia 1996 r. w Bukareszcie) – rumuńska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Popularność międzynarodową zyskała po wydaniu singla „Menage a Trois”. Gatunek jej muzyki to Dance-pop. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl