Vivat – Przed ołtarzem

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Vivat zatytułowana “Przed ołtarzem”. Materiał to przepiękna miłosna historia przedstawiona za pomocą słów oraz obrazu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Grzegorz Rydzewski.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 1 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 922 664 wyświetleń na Youtube. Wideoklip nakręcono w USA, gdzie zespół Vivat na co dzień przebywa, a główne role gra w nim dwójka młodych ludzi.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Oddam Ci wszystko”, który na Youtube ma już 85 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Oddam Ci wszystko” był bez wątpienia przebojem lata 2020[źródło]mediadisco.pl. W artykule opublikowanym w serwisie mediadisco.pl w dniu 7 września 2020 czytamy nutce: Pojawia się na każdej imprezie z muzyką disco polo. Również w aplikacji TikTok jest wielkim hitem.

Vivat to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo[źródło]disco-polo.info 16 Luty 2022. Bez wątpienia artyści znają się na tworzeniu prawdziwych przebojów[źródło]disco-polo.info 4 Grudzień 2021. Przypomnijmy, że w 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się ich krążek “Oddam Ci Wszystko”. Płyta jest utrzymana w gatunku Disco Polo i zawiera 35 numerów[źródło]discogs.com.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Przed ołtarzem”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | mediadisco.pl, disco-polo.info, discogs.com, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl