Blanka – Solo

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki Blanki zatytułowana “Solo”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/solo-single/1644690680. Autorami tekstu są Blanka Stajkow oraz Maria Broberg. Kompozycja została wyprodukowana przez Mikołaj Trybulec i Maciej Puchalski. Muzyka: Maciej Puchalski, Mikołaj Trybulec, Bartłomiej Rzeczycki, Marcin Górecki i Blanka Stajkow[źródło]Youtube.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 625 354 wyświetleń na YT i jest na pozycji nr 37 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideoklip wyreżyserowali Blanka i Magic Mars. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Magic Mars.

Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces kawałka artystki pt. “Better”, który na YT ma 408 tys. wyświetleń.

Blanka to niedoszła modelka, której rozpoznawalność pomógł zyskać program “Top Model”. Usłyszała tam, że bardziej niż na wybieg, pasuje na scenę muzyczną[źródło]telemagazyn.pl 01.10.2022.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

YouTube Music

Te nagranie dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Solo”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, | telemagazyn.pl, YouTube, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl