ILIRA – Eat My Brain

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka szwajcarsko-niemieckiej piosenkarki ILIRY zatytułowana “Eat My Brain”. Kawałek jest idealny taneczny i posiada chwytliwy refren. Nutka przypomina o tym, jak zaskakująco głęboka potrafi być muzyka taneczna.

– Eat My Brain był faworytem wśród moich utworów, odkąd go napisałam. Jest o mrocznych i pokręconych myślach, które naprawdę potrafią pożerać cały umysł – powiedziała ILIRA.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/gb/album/eat-my-brain-single/1534144716. Materiał napisali: Tujamo & NØ SIGNE, Bhav, Jaro Omar oraz ILIRA. Kompozycja została wyprodukowana przez londyńskiego producenta BHAVA i NØ SIGNE & Tujamo.

Oficjalny Visualizer do nowego utworu na Youtube ukazał się 16 października 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 89 461 wyświetleń na YT. Wideo stworzone przez EXTRAWEG/ Oliver Latta.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniej artystki pt. „Fading” (nagranego wraz Alle Farben), który na Youtube ma już 42 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Fading” osiągnął 16 miejsce na niemieckiej liście przebojów. Kawałek wówczas znalazł się również na 1 miejscu niemieckiej listy notowań Airplay, na której utrzymał się cztery tygodnie. Nutka pokryła się platyną.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dj3jg

Tekst nagrania “Eat My Brain”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

ILIRA to wschodząca gwiazda popu dysponująca głosem o skali 4 oktaw. Artystka coraz mocniej podbija serca fanów. Przypomnijmy, że w sierpniu zeszłego roku wykonawczyni wystąpiła w Polsce w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia na wydarzeniu pn. Magiczne Zakończenie Wakacji. Odbyła się tam Świętokrzyska Gala Kabaretowa oraz muzyczny konkurs na Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2019. W zeszłym roku Ilira była nominowana do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii Best Swiss Act. W zdobyciu popularności pomógł jej Instagram, gdzie publikowała swoje dema oraz YouTube – już ponad 100 000 osób subskrybuje jej profil. Gwiazda osiągnęła zawrotny wynik 73 milionów odtworzeń w 79 krajach na Spotify.

Najbliższy koncert artystki ma się odbyć 26 listopada 2020 w Heidelberg, Germany, Kulturhaus Karlstorbahnhof.

źródło: eska.pl?, music.apple.com, | radiozet.pl, polsat.pl, newsroom.sonymusic.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl