Iness – Lato Gorące

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Iness zatytułowana “Lato Gorące”. Kawałek przeniesie nas w letni klimat. Nutka już po samym tytule sugeruje, że poczujemy się jak latem. W numerze mamy aksamitny wokal piosenkarki i łatwy do zapamiętania refren.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorką tekstu jest Ewa Olczak, natomiast kompozytorkami są Ewa Olczak oraz Aneta Działak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 7 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 884 842 wyświetleń na YT. Produkcją wideoklipu zajęła się ekipa PNmedia. Scenariusz napisała Adrianna Schneider. Zdjęcia : Adrianna Schneider. W teledysku występują sama Iness oraz model Rafał Pietrzak.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. “Oczy Migdałowe”, który na YouTube ma już 5,2 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Oczy Migdałowe” jest o tyle wyjątkowy, gdyż przy jego stworzeniu pracowali sami profesjonalni ludzie m.in. Ewa Olczak (autorka tekstów nutek samego Zenka Martyniuka oraz Andre). Materiał znalazł się na liście przebojów Disco Polo Live w telewizji Polo TV.

Iness to młoda i utalentowana wokalistka. Artystka jest przykładem, że konsekwencja i systematyczność prowadzą do sukcesu.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/InessLatoGorace

Tekst nagrania “Lato Gorące”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.eu, Instagram, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl