Gromee – Send Me Your Love ft. Antonia

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego producenta Gromee’go zatytułowana “Send Me Your Love” (z gościnnym udziałem rumuńskiej piosenkarki Antonii). Singiel promuje płytę EP-kę Polaka zatytułowaną ‘Tiny Sparks’, która ukazała się 6 maja 2022 roku nakładem wytwórni płytowej Sony Music. Krążek jest utrzymany w gatunkach taneczna/elektroniczna i pop i zawiera 8 numerów. Artysta zamyka na nim dwa ostatnie sezony swojej muzycznej aktywności. Na albumie możemy usłyszeć takich artystów, jak: Inna, Olivia Addams, Asdis, Catali, Ania Dąbrowska, Abradab, Jesper Jenset i Antonia.

– Każdy utwór ma inną historię – mówi w Programie 1 Polskiego Radia o mini-albumie „Tiny Sparks” Gromee. Gromee przyznaje, że zdecydował się na wydanie mini-albumu ze względu na własną satysfakcję. – Potrzebowałem tego, żeby podsumować te dwa lata i dlatego postanowiłem z moją firmą wydawniczą zamknąć to taką klamrą – przyznaje.

Gatunek nowej piosenki to Taneczna/elektroniczna. Autorem tekstu jest Gromee.

Refren Send Me Your Love jako pierwsi poznali wszyscy, którzy obserwują Gromeego na TikToku. Antonia to już kolejna wokalistka z Rumunii (była Inna i Olivia Addams), z która Gromee kolaboruje. Optymistyczny i pogodny klimat „Send Me Your Love” streszcza przesłanie całej EP-ki „Tiny Sparks”.

– Będąc w Rumunii i siedząc tam dwa dni w studiu, miałem okazję posłuchać jakichś próbek wokalu Antonii. Znałem ją już wcześniej, ponieważ w Polsce miała ogromny przebój “Morena”. Zwróciłem na to uwagę. Jak zobaczyłem, że w studiu znajdował się plik, który nazywa się “Antonia”, powiedziałem: “Moment, to ta Antonia?”. Tak właśnie zgłębiłem temat, ona zgodziła się na współpracę i zrobiliśmy to – mówi Gromee o kawałku “Send My Your Love”.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 24, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Singiel „Send Me Your Love” to następca singla „Broken” (nagranego wraz z Olivią Addams).

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 6 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 287 026 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 43-letniego krakowianina pt. „Górą Ty” (nagranego wraz z Golec uOrkiestra, feat. Bedoes), który na Youtube ma już 38 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Górą Ty” był niekwestionowanym przebojem lata 2019. Numer będący połączeniem góralszczyzny z klubowymi klimatami zajął piąte miejsce w plebiscycie Przebój Roku RMF FM 2019. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5.

Gromee jest jednym z najpopularniejszych polskich DJ-ów, a jego kawałki chętnie puszczane są w naszych radiostacjach. Muzyk wielokrotnie prezentował je na największych festiwalach telewizyjnych w kraju: Sopot Hit Festiwal, Przebojowe Lato Radia Zet, Eska Music Awards, Festiwal Piosenki w Opolu, Przebój Lata RMF FM. Artysta na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami, jak Golec uOrkiestra, Edyta Górniak, Marta Gałuszewska, Sound’n’Grace, Inna czy Mahan Moin. Producent jest znany z tego, że do współpracy zaprasza zagranicznych artystów. W artykule opublikowanym w dniu 19 listopada 2021 w serwisie djpromotion.com.pl czytamy, że Andrzej Gromala “może pochwalić się 10 singlami o statusie platyny, na Spotify zostały odtworzone ponad 94 miliony razy. Z kolei streamy klipów na YT przekroczyły ostatnio 160 milionów wyświetleń”. Przypomnijmy, że w 2018 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty “Chapter One”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie https://nowapiosenka.pl/gromee-nowa-piosenka/). Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 29-07-2022 w miejscowości Węgorzewo, a kolejny następnego dnia w tym samym miejscu.

Antonia Clara Iacobescu (ur. 12 kwietnia 1989) – rumuńska piosenkarka. W wieku 5 lat przeprowadziła się z Rumunii do USA. Po 13 latach mieszkania w USA Iacobescu wróciła do Rumunii. Kultura amerykańska silnie wpłynęła na jej styl muzyczny. Ukończyła szkołę średnią w Las Vegas w stanie Nevada i weszła do świata modelek. Brała udział w setkach sesji zdjęciowych do katalogów i współpracowała z amerykańskimi agencjami, takimi jak Lenz i Ford Models. W 2013 roku wypuściła również swoją linię ubrań o nazwie MOJA. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Iubirea Mea”, który ma już 48 mln wyświetleń. 17 kwietnia 2015 roku ukazał sie jej album „This is Antonia”, który jest jej jedynym albumem. Najbliższy jej koncert ma się odbyć 26 czerwca 2022 roku w Via Venezia, Padova, Italy, PARCO DELLA MUSICA.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania „Send Me Your Love”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: djpromotion.com.pl, polskieradio.pl, eska.pl, empik.com, | mckkatowice.pl, muzyka.interia.pl, dziendobry.tvn.pl, pap-mediaroom.pl, djpromotion.com.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, bandsintown.com, i inne?
tagi: Antosia

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl