Jonas Brothers – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Jonas Brothers to: “Strong Enough”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://jonasbrothers.lnk.to/strongenoughYD

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Jonas Brothers zatytułowana “Strong Enough” (z gościnnym udziałem amerykańskiego piosenkarza Bailey’a Zimmermana).

W “Strong Enough” mocny gitarowy riff ustępuje miejsca klaskaniu i zwiewnemu brzmieniu akustycznych dźwięków. W zwrotkach członkowie Jonas Brothers wymieniają się linijkami, tworząc harmonie z Zimmermannem – czytamy w serwisie eska.pl.

– Jestem fanem Jonas Brothers od zawsze, odkąd sięgam pamięcią – powiedział Bailey.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 95.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/strong-enough-feat-bailey-zimmerman-single/1714909614. Materiał napisali: Jon Bellion, Jordan K. Johnson, Stefan Johnson, Kid Harpoon, Mick Jagger, Keith Richards, Michael Pollack i Amy Allen. Kompozycja została wyprodukowana przez Jon Bellion, The Monsters & Strangerz i Kid Harpoon.

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na Youtube ukazało się 10 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 573 403 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanów pt. “Sucker”, który na Youtube ma już 373 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Sucker” znalazł się w TOP5 na 33 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 3. Nutka na liście UK Singles (OCC) zajęła pozycję numer 4, na liście US Dance Club Songs (Billboard) numer 27, na liście US Rolling Stone Top 100 numer 15, a na listach US Billboard Hot 100, US Adult Contemporary (Billboard), US Adult Top 40 (Billboard), US Mainstream Top 40 (Billboard) oraz US Dance/Mix Show Airplay (Billboard) numer 1. Materiał zdobył certyfikat pięciokrotnie platynowej płyty (w Polsce trzykrotnie platynowej) (dostęp 12.2023). Za ten numer Artyści otrzymali nagrody: MTV Video Music Awards (2019) w kategorii “Best Pop Video”, TeleHit Awards (2019) w kategorii “People’s Best Video”, ASCAP Music Awards w kategorii “Song of the Year” (2020), Billboard Music Awards (2020) w kategorii “Best Radio Song”, BMI Pop Awards (2020) w kategorii “Most Performed Song of the Year”, iHeartRadio Music Awards (2020) w kategorii “Titanium Award”. Kompozycja stała się 34. piosenką w historii, która zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard Hot 100.

Znane na całym świecie, multiplatynowe trio[źródło]wybieramkulture.pl 2023 Jonas Brothers to jedna z najpopularniejszych amerykańskich grup[źródło]rozrywka.radiozet.pl 4.08.2023. Zespół popularność zyskał za sprawą filmu “Camp Rock” z 2008 roku oraz “Camp Rock 2: The Final Jam” z 2010 roku[źródło]rozrywka.spidersweb.pl. Na koncie mają szereg prestiżowych wyróżnień, w tym dwie nominacje do Grammy[źródło]rzg.pl 2023.

Na Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych formacji zamyka wydany 12 maja 2023 roku krążek ‘The Album’, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Republic. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 12 numerów. SONG CREDITS: Producers: Colin Brittain, Daniel Tashian, Ido Zmishlany, Johnny Simpson, Jon Bellion, The Monsters & Strangerz, Pete Nappi, Tenroc i The Diner. Featuring: Jon Bellion. Jest to ich szósty album studyjny. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP20 na 6 listach albumów. Krążek na listach UK Albums (OCC) i US Billboard 200 zajął pozycje numer 3. Album zebrał generalnie pozytywne recenzje od krytyków muzycznych, którzy określili go jako przyjemny i ponadczasowy. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 3,5 z 5 możliwych gwiazdek, natomiast The Independent przyznał wydawnictwu ocenę 3 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 12.2023).

“The Album” to połączenie trzech indywidualności, których rodzinne więzy i wspólna energia popchnęły do stworzenia dwunastu nowych wyśmienitych utworów. […] „The Album” jest ucztą dla zmysłów – znajdziemy tu nieskrępowany funk niczym z brooklyńskiego Studio 54, syntezatory przypominające błogość radia lat 80., a także teksty, które mają szansę podbić stadiony – czytamy w serwisie empik.com.

“Nie jest to płyta nadzwyczajna, przełomowa. […] Oczywiście widzę tu też pozytywy, o których wspominałem pochylając się nad poszczególnymi utworami, ale jako całość wypada to dość blado” – czytamy w recenzji materiału w serwisie allaboutmusic.pl.

[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, empik.com, allaboutmusic.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Zespół w przyszłym roku ma wystąpić w Polsce. Grupa ma dać koncert 30 maja 2024 w miejscowości Kraków, TAURON Arena. Natomiast najbliższy koncert formacji ma sie odbyć 27 lutego 2024 w Auckland, New Zealand, Spark Arena.

Bailey Lynn Zimmerman (ur. 27 stycznia 2000) to amerykański piosenkarz i autor piosenek. W 2022 roku umieścił na listach przebojów single „Fall in Love” i „Rock and a Hard Place”, które osiągnęły pierwsze miejsce na liście Billboard Country Airplay. 12 maja 2023 ukazał się jego studyjny krążek ‘Religiously. The Album.’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Crash My Playa, które ma mieć miejsce w dniach 17-20 stycznia 2024 w Cancun, Mexico, a kolejny 1 lutego 2024 w Los Angeles (LA), CA, US, The Novo.

Tekst nagrania “Strong Enough”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, eska.pl, olis.pl, | wybieramkulture.pl, rozrywka.radiozet.pl, rozrywka.spidersweb.pl, rzg.pl, music.apple.com, genius.com, empik.com, allaboutmusic.pl, Youtube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Sucker
2. Only Human
3. Cool
4. What a Man Gotta Do
5. Hesitate
6. Year 3000
7. Leave Before You Love Me
8. Year 3000 2.0 (with Busted)
9. Strong Enough (featuring Bailey Zimmerman)

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2021 wystąpili również gościnnie w utworze “Selfish” u boku Nicka Jonasa.

Biogram

Jonas Brothers – amerykańska grupa, pochodząca z Wyckoff w stanie New Jersey. Początkowym stadium formacji była kariera solowa Nicka Jonasa. Gatunki ich muzyki to Rock, pop rock, pop punk, power pop, teen pop, contemporary pop, contemporary rock.

Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘It’s About Time’ ukazała się 8 sierpnia 2006 nakładem wytwórni płytowej Columbia i jest utrzymana w gatunku rock. Album zawiera 11 piosenek. SONG CREDITS: Producers: John Caplan, John Fields, Mike “Hank” Mangini i Steve Greenberg. Krążek na liście US Billboard 200 zajął pozycję numer 91. Materiał spotkał się z mieszanymi recenzjami krytyków muzycznych (dostęp 12.2023). Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek, natomiast Cross Rhythms przyznał wydawnictwu 5 z 10 możliwych kwadratów.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, genius.com