KORDIAN – Hulaj Dusza

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza KORDIANA zatytułowana “Hulaj Dusza”. Materiał jest z dużą ilością motywu góralskiego. Tekst wpada w ucho po pierwszym przesłuchaniu, a wokal Kordiana jest ciekawy.

Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 17 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 554 767 wyświetleń na YT (w zaledwie dobę produkcja została odtworzona prawie 90 tysięcy razy i znalazła się na karcie “Na czasie”). Wideoklip przeniesie nas w polskie góry. W teledysku widzimy m.in. Kordiana w towarzystwie dziewczyn ubranych w ludowe stroje oraz kapeli góralskiej, a w tle widzimy ośnieżone Tatry.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Kordian:

“Dziękuję pięknie za wszystkie komentarze like udostępnienia .Miłego odbioru życzę oraz Wesołego ALLELUJA .”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Górala pt. “Dziewczyna z gór”, który na YouTube ma już 77 mln wyświetleń? Zobaczymy. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 21 listopada 2021 czytamy: Jego bez wątpienia największym przebojem jest utwór pt: „Dziewczyna z gór„, bez którego nie może odbyć się żadne wesele..

KORDIAN jest jednym z nielicznych artystów disco polo, który jednocześnie jest prawdziwym góralem z krwi i kości[źródło]disco-polo.info. Muzyk przypisał sobie swoimi produkcjami tytuł króla muzyki disco polo w klimatach góralskich[źródło]disco-polo.eu listopad 2021. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 3-09-2022 w miejscowości Katowice.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Hulaj Dusza”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, nowysacz.naszemiasto.pl, | disco-polo.info, disco-polo.eu, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl