LOVERBOY – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki LOVERBOY to: “Wytrwale”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/loverboy_-_wytrwale

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu LOVERBOY zatytułowana “Wytrwale”. Kawałek ten, to połączenie nowoczesnego brzmienia z klimatem lat 90. i 2000. Przypomnijmy, że wówczas królowała muzyka Eurodance. Nutka ma bardzo melodyjną i wpadającą w ucho melodię.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Mateusz Dawidziuk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 514 718 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło Mateusza Dawidziuka. Efektowny klip wspaniale wpisuje się w całą koncepcję numeru.

“W klipie możemy zobaczyć zespół w stylowych strojach i efektownych scenografiach, a także piękną modelkę, która gra rolę ukochanej wokalisty” – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu LOVERBOYA pt. „Zróbmy sobie fotę”, który na Youtube ma już 46 mln wyświetleń? Zobaczymy. Przebój “Zróbmy sobie fotę” to doskonała produkcja, która oczarowała fanów dobrej zabawy.

Loverboy to pseudonim Mateusza Dawidziuka. Wokalista disco polo wykreował mnóstwo przebojów, które podbiły parkiety wielu polskich dyskotek[źródło]disco-polo.info 4 Marzec 2022.

Tekst nagrania “Wytrwale”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, tekstowo.pl, disco-polo.eu, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Chciałbym z Tobą chodzić
2. Grzejesz mnie
3. Smakowita
4. Zróbmy sobie fote
5. Życie loverboya
6. Chcę buziaka
7. Ona buja się kozacko
8. Póki jesteśmy młodzi
9. Dziewczyno z mięsnego
10. Idealni
11. Wytrwale
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

LOVERBOY to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 5 marca 2022 czytamy: Loverboy z muzyką disco polo realizuje się od wielu lat. Początkowo robił jedynie aranżacje oraz remixy znanych utworów, a od 2014 roku realizuje się również w formie wokalisty. Dalej czytamy, że LOVERBOY to Mateusz Dawidziuk.

źródło: disco-polo.eu i ?

Powiązane wpisy