Libianca – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Libianci to: “Jah”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/LibiancaJah

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka kameruńsko-amerykańskiej piosenkarki Libianci zatytułowana “Jah”. Zniewalający głos Wykonawczyni i uderzający tekst dokumentują rozwój jej wiary w samą siebie.

Gatunek nowej piosenki to Afro-beat[źródło]https://music.apple.com/us/album/jah-single/1690570023. Materiał napisali: iO, Libianca, LUKE ANDREW GRIEVE, Mark Raggio oraz Tobi Oladigbolu. Kompozycja została wyprodukowana przez Tobi’ego Oladigbolu i iO.

Oficjalne audio do nowego utworu na YouTube ukazało się 16 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 427 465 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. “People”, który na YouTube ma już 133 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “People” znalazł się w TOP10 na 21 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 5 listach. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 7, [źródło]olis.pl na liście UK Singles (OCC) numer 2, na liście UK Afrobeats Songs (OCC) numer 1, na liście UK Hip Hop/R&B (OCC) numer 1, na liście US Billboard Hot 100 numer 80, na liście US Afrobeats Songs (Billboard) numer 2, na liście US Rhythmic (Billboard) numer 25, a na liście US World Digital Song Sales (Billboard) numer 2. Produkcja zajęła pozycję numer 47 w kategorii najpopularniejszych teledysków z całego świata, numer 30 na Top 100 Songs Global YouTube oraz numer 47 na Top 50 – Global Spotify. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (dostęp 06.2023).

Libianca weszła w 2023 rok wielkim krokiem, a jej hit „People” podbił serca publiki[źródło]jazzsoul.pl 22 czerwca 2023. Artystka słynie z muzyki afrobeat[źródło]rozrywka.radiozet.pl 13.04.2023. Wykonawczyni ma wystąpić podczas siódmej trasy koncertowej Alicii Keys pn. Keys to the Summer Tour, która ma się odbyć w tym roku[źródło]Wikipedia. Artystka została laureatką nagrody BET Awards 2023 w kategorii Best New International Act[źródło]https://en.wikipedia.org/wiki/BET_Awards_2023. W artykule opublikowanym w serwisie jazzsoul.pl w dniu 22 czerwca 2023 czytamy o Wykonawczyni: Choć jest dopiero na początku swojej drogi, liczne pochwały niepodważalnego talentu stanowią dowód na to, że czeka ją ogromny sukces.

Najbliższy koncer Artystki ma się odbyć 30 czerwca 2023 w Tampa, FL, US, Amalie Arena, a kolejny 2 lipca 2023 Charlotte, NC, US, Spectrum Center.

Tekst nagrania “Jah”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: rzg.pl, genius.com, music.apple.com, | chartex.com, jazzsoul.pl, rozrywka.radiozet.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne
Tagi: Cian Ducrot

Lista singli

1. Level (2019)
2. My Place (2020)
3. Revenge (2020)
4. Thank You (2021)
5. Special Lovin (2021)
6. People (2022)
7. Jah (2023)

Biogram

Libianca Kenzonkinboum Fonji (ur. 2000 lub 2001 w Minneapolis) znana jako Libianca, to kameruńsko-amerykańska piosenkarka. Artystka brała udział w dwudziestym pierwszym sezonie amerykańskiego programu telewizyjnego The Voice w 2021 roku. Gatunki jej muzyki to Afrobeats i R&B. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że Libianca nie wydała jeszcze żadnej płyty studyjnej. Czytaj więcej (en)

źródło: en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl