Mae Stephens – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki May Stephens to: “Jungle”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://alokxthechainsmokersxmaestephens.lnk.to/Jungle

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka angielskiej piosenkarki Mae Stephens, amerykańskiego duetu The Chainsmokers oraz brazylijskiego producenta Aloka zatytułowana “Jungle”.

Pracowaliśmy z The Chainsmokers nad “Jungle” już od ponad roku i cieszę się, że w końcu znaleźliśmy odpowiednią mieszankę. Mae idealnie do niej pasowała, a reakcja, jaką otrzymaliśmy podczas premiery na Tomorrowland w Belgii, dała nam do zrozumienia, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym – mówi Alok.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/jungle-single/1705390809. Materiał napisali: Andrew Taggart, Alex Pall, Alok, Gustav Nyström, OHYES, Rasmus Budny, Mae Stephens, BOSS (Songwriter), Hannah Wilson oraz Ollie Green. Kompozycja została wyprodukowana przez The Chainsmokers, Aloka, Gustava Nyströma, OHYES i Rasmusa Budny.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 września 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 2 663 254 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 20-letniej Artystki (wiek według Wikipedii) pt. “If We Ever Broke Up”, który na YouTube ma już 14 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “If We Ever Broke Up” znalazł się w TOP20 na 7 listach przebojów. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 15, a na liście UK Singles (OCC) numer 13. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty (dostęp 10.2023).

The Chainsmokers – amerykański duet muzyczny powstały w 2012 roku w Nowym Jorku. Zaczynali od wydawania remiksów piosenek niezależnych artystów. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Closer” (ft. Halsey), który ma już 2,9 mld wyświetleń. Na Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych zespołu zamyka wydany 13 maja 2022 roku krążek ‘So Far So Good’. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 27 października 2023 w Brooklyn, NY, US, Brooklyn Navy Yard, a kolejny 28 października 2023 Mountain View, CA, US, Shoreline Amphitheater Grounds.

Alok Achkar Peres Petrillo (ur. 26 sierpnia 1991) to brazylijski muzyk, DJ i producent muzyczny. Znany jest ze swojego singla „Hear Me Now”. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się wspomniany numer “Hear Me Now” (feat. Zeeba), który ma już 511 mln wyświetleń. 11 lutego 2022 roku ukazała się jego płyta EP-ka zatytułowana ‘Deeper’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Tomorrowland Brasil, które ma mieć miejsce w dniach 12-14 października 2023 w Itu, Brazil, a kolejny na wydarzeniu pn. EDC Orlando, które ma mieć miejsce w dniach 10-12 listopad 2023 w Orlando, FL, US.

Tekst nagrania “Jungle”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, newsroom.sonymusic.pl, | olis.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. I Want You to Be Here
2. Devil Eyes
3. Infamous Kiss
4. White Lies
5. If We Ever Broke Up
6. Mr Right (oraz Meghan Trainor)
7. Jungle (oraz Alok i The Chainsmokers)

Biogram

Anna Mae Kelly (ur. 24 marca 2003), znana jako Mae Stephens, to angielska piosenkarka i autorka piosenek. Zadebiutowała w 2023 r. na 13. miejscu listy UK Singles Chart dzięki swojemu singlowi „If We Ever Broke Up”. Gatunek jej muzyki to pop.
Czytaj więcej (en)

źródło: en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl