Måneskin – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Honey (Are U Coming?)”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://smi.lnk.to/mnsk

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Honey (Are U Coming?)”. Singiel ma się znaleźć na nowej rozszerzonej wersji ostatniego krążka grupy. ‘RUSH! (ARE U COMING?)’ ma się ukazać 10 listopada. Krążek ma zawierać 5 zupełnie nowych kawałków. Trzeci studyjny album zatytułowany ‘Rush!’ ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach. Krążek na liście OLiS – albumy fizycznie ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy fizycznie] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 albumów muzycznych najlepiej sprzedających się na nośnikach fizycznych na terenie Polski) zajął pozycję numer 3, na liście OLiS – albumy w streamie ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy w streamie] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych albumów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski) zajął pozycję numer 2, a na liście OLiS – albumy – winyle ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy – winyle, dawniej OLiS winyl] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 50 najlepiej sprzedających się albumów muzycznych na płytach winylowych na terenie Polski) zajął pozycję numer 3[źródło]olis.pl, na liście UK Albums (OCC) numer 5, na liście UK Rock & Metal Albums (OCC) numer 2, na liście US Billboard 200 numer 18, na liście US Top Alternative Albums (Billboard) numer 1, na liście US Top Rock Albums (Billboard) numer 4, a na liście US Top Hard Rock Albums (Billboard) numer 2. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 65/100, na podstawie 16 recenzji, wskazując na „ogólnie przychylny” odbiór. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 4 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 4.05.2023).

“Praca nad «RUSH!» przebiegała w inny sposób, niż przy poprzednich albumach. Tym razem artyści skupili się na różnicach pomiędzy sobą i tym, jak różnice te spotykają się i budują wyjątkową tożsamość zespołu Måneskin” – czytamy w serwisie empik.com.

“Chociaż mamy dopiero początek 2023 roku, to śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że RUSH! będzie pretendowało do miana albumu roku. Dla mnie to muzyczny majstersztyk!” – czytamy w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl.

[album źródło]Wikipedia, metacritic.com, allmusic.com, olis.pl, empik.com, allaboutmusic.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to Pop Rock[źródło]https://www.discogs.com/release/28162429-M%C3%A5neskin-Honey-Are-U-Coming. Materiał napisali: Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi, Ethan Torchio, Cleo Tighe, Jussifer, Justin Tranter, Rami oraz SLY. Kompozycja została wyprodukowana przez SLY i Rami.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP20 na 9 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 16, na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 28, na liście UK Singles (OCC) numer 75, a na liście US Hot Rock & Alternative Songs (Billboard) numer 37 (dostęp 10.2023).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 5 wrz 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 363 515 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Włochów pt. “Beggin’”, który na YouTube ma już 273 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Beggin’” znalazł się w TOP10 na 38 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 10 listach. Kawałek na liście UK Singles (OCC) zajał pozycję numer 6, na liście US Billboard Hot 100 numer 13, na liście US Adult Contemporary (Billboard) numer 20, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 5, na liście US Hot Rock & Alternative Songs (Billboard) numer 2, na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 3, na liście US Rock Airplay (Billboard) numer 1, a na liście US Rolling Stone Top 100 numer 18. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 3.05.2023). Nutka znalazła się na drugim miejscu w zestawieniu TOP10 letnich przebojów na świecie wg Spotify za 2021 rok[źródło]YouTube, Wikipedia, bestsellery.zpav.pl.

Grupa Måneskin to jedno z największych objawień muzycznych ostatnich lat. Zespół zyskał międzynarodowy rozgłos za sprawą występu podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, który okazał się zwycięski dla artystów[źródło]glamour.pl 21.07.2023. Warto wspomnieć, że w serwisach strumieniowych na terenie Polski ostatnio popularna jest nutka artystów zatytułowana “BABY SAID”. Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 6 października 2023 w Irving, TX, US, The Pavilion at Toyota Music Factory, a kolejny 10 6 października 2023 w Inglewood, CA, US, Kia Forum.

Tekst nagrania “Honey (Are U Coming?)”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: discogs.com, genius.com, olis.pl, netfan.pl, | bestsellery.zpav.pl, glamour.pl, olis.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Amandoti
2. Are You Ready?
3. Baby Said
4. Beggin’
5. Bla Bla Bla
6. Chosen
7. Close to the Top
8. Coraline
9. Don’t Wanna Sleep
10. Honey (Are U Coming?)

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2020 roku wystąpili gościnnie w utworze “Stato di natura” u boku Franceski Michielin.

Biogram

Måneskin – włoska grupa muzyczna założona w 2016 roku. Zwycięzcy 65. Konkursu Piosenki Eurowizji (2021). Gatunki ich muzyki to Pop rock, alternative rock, glam rock i hard rock.

Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Il ballo della vita” ukazała się 26 października 2018 roku nakładem wytwórni płytowej Sony Music i jest utrzymana w gatunku Pop rock. Album zawiera 12 piosenek. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że krążek znalazł się w TOP20 na 12 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Płyta na polskiej liście albumów (ZPAV) zajęła najwyższą pozycję numer 9, a na liście Italian Albums (FIMI) numer 1. Materiał zdobył certyfikat pięciokrotnie platynowej płyty (dostęp 4.05.2023). Do maja 2019 r. kawałki z wydawnictwa zgromadziły ponad 196 milionów strumieni na Spotify. Album był promowany przez ich pierwszą trasę koncertową w karierze.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl