Two Friends – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Two Friends to: “If Only I”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://armada.lnk.to/IfOnlyIYA

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego duetu producentów Two Friends oraz kanadyjskiego duetu DJ-ów Loud Luxury zatytułowana “If Only I” (z gościnnym udziałem amerykańskiej piosenkarki Bebe Rexhy).

Na stronie mb.com.ph czytamy:
“Electro-pop queen Bebe Rexha’s smooth vocals paired with the carefully-crafted beats of Two Friends and Loud Luxury makes for a dance music fan’s dream: a true powerhouse collaboration resulting in what is sure to be the song of the summer”.

Translator:
Gładki wokal królowej elektropopu Bebe Rexha w połączeniu ze starannie wykonanymi bitami Two Friends i Loud Luxury spełnia marzenie fana muzyki tanecznej: prawdziwą, potężną współpracę, która z pewnością będzie piosenką lata.

Gatunki nowej piosenki to House i Dance-pop[źródło]https://www.discogs.com/release/27505080-Loud-Luxury-Two-Friends-6-Bebe-Rexha-If-Only-I. Materiał napisali: Bebe Rexha, Andrew Fedyk, Eli Sones, Joe De Pace, Matthew Halper, Michael Pollack, Nija, Aldae, Lauren Christy, Nick Henriques, Shaun Frank, Stefan Johnson oraz Jordan K. Johnson. Kompozycja została wyprodukowana przez Loud Luxury, Two Friends, Nick Henriques i Shaun Frank.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 5 941 262 wyświetleń na YT.

Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces kawałka artystów pt. “Emily” (featuring James Delaney), który na YT ma 1,6 mln wyświetleń.

11 czerwca 2021 ukazała się płyta EP-ka Two Friends zatytułowana ‘Useless’. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 25 października 2023 w Las Vegas, NV, US, XS Nightclub, a kolejny 10 lutego 2024 w Inglewood, CA, US, Kia Forum.

Loud Luxury to kanadyjski duet DJ-ów zajmujący się produkcją muzyczną, składający się z Andrewa Fedyka i Joe Depace. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Body” (featuring Brando), który ma już 246 mln wyświetleń. Na Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię płyt EP-ek zespołu zamyka wydany 13 sierpnia 2021 roku krążek ‘Holiday Hills’. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 6 października 2023 w San Francisco, CA, US, The Midway Sf, a kolejny 7 października 2023 w Las Vegas, NV, US, Hakkasan Las Vegas Nightclub.

Bebe Rexha, właśc. Bleta Rexha (ur. 30 sierpnia 1989 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka i autorka tekstów pochodzenia albańskiego. Była wokalistka grupy Black Cards. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Meant to Be” (feat. Florida Georgia Line), który ma już 1,1 mld wyświetleń. 28 kwietnia 2023 ukazał się jej krążek studyjny zatytułowany ‘Bebe’. Najbliższy jej koncert ma się odbyć 27 października 2023 w Seoul, Korea, Republic Of, Yes24 Live Hall, a kolejny 31 października 2023 w Osaka, Japan, Namba Hatch – なんばHatch.

Tekst nagrania “If Only I”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: discogs.com, genius.com, mb.com.ph, | YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. “No Saving Us” (featuring Saygrace)
2. “More Than Yesterday” (with Russell Dickerson)
3. “If Only I” (oraz Loud Luxury featuring Bebe Rexha)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Two Friends to amerykański duet DJ-ów i producentów, w skład którego wchodzą Eli Sones i Matthew Halper. Eli i Matthew poznali się w siódmej klasie, uczęszczając do Brentwood School przez całe gimnazjum i liceum. Gatunki ich muzyki to Dance-pop i progressive house.

Na Wikipedii możemy zobaczyć, że 5 lutego 2013 roku, nakładem wytwórni płytowej Lovenest Records, ukazała się ich debiutancka płyta EP-ka zatytułowana ‘You (Me)’. Album zawiera 2 piosenki.
Krążek dostępny jest na platformie YouTube Music.
Czytaj więcej (en)

źródło: en.wikipedia.org, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl