Masters, Racisova – Tańcuj Ze Mną Tańcuj

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiej formacji Masters oraz piosenkarki Racisova zatytułowana “Tańcuj Ze Mną Tańcuj”. To nie pierwsza współpraca obu artystów – w 2021 roku ukazał się ich wspólny singiel “Polej bracie polej” (9,1 mln wyświetleń na YT). Nutki możecie posłuchać na tej stronie

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/ta%C5%84cuj-ze-mn%C4%85-ta%C5%84cuj-single/1661182992. Muzyka i słowa: Paweł Jasionowski. Na YT ukazał się także remix kompozycji.

Kawałek ten, to połączenie muzyki folkowo-biesiadnej z nowoczesnym brzmieniem. Nutka jest taneczna i wpada w ucho.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 5 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 531 737 wyświetleń na YT. Produkcją wideoklipu zajęła się ekipa Respect Media. Klip zrealizowano na terenie Litwy.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Żono Moja”, który na Youtube ma już 94 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy,że kawałek „Żono Moja” zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Podczas Festiwalu Muzyki Weselnej w Mrągowie czytelnicy „Na żywo” wybrali kompozycję „Żono moja” na największy weselny hit. Nutka doczekała się wielu coverów w tym metalowego – numer został przerobiony przez YouTubera z kanału Na metalowo.

Masters jest jednym z czołowych zespołów disco polo w Polsce. Na przestrzeni lat wypracował sobie pozycję, o którą w tej branży naprawdę trzeba powalczyć[źródło]obcas.pl 3 sierpnia 2021. W 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Folk, ukazał się ich krążek “7”. Album jest utrzymany w gatunku Disco Polo. Płyta zawiera 16 numerów.

W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 19 Sierpień 2022 czytamy: “Racisova, a tak naprawdę Katarzyna Racis na rynku disco polo pojawiła się nieco ponad rok temu. Urocza i bardzo zdolna wokalistka nawiązała współpracę z Pawłem Jasionowskim”.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/masterstancujzemnatancuj

Tekst nagrania “Tańcuj Ze Mną Tańcuj”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | lck.art.pl, mastersmusic.pl, disco-polo.info, antyradio.pl, obcas.pl, discogs.com, Wikipedia, i inne?