Masters, SKALAR US – A My Jeszcze Mamy Czas

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiej formacji Masters oraz zespołu SKALAR US zatytułowana “A My Jeszcze Mamy Czas”. Kawałek ten, to niezwykle zaskakująca kompozycja muzyki lat .90 przystosowana do teraźniejszości.

Gatunek nowej piosenki to disco polo[źródło]disco-polo.info. Autorem tekstu i kompozytorem jest Paweł Jasionowski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 17 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 089 462 wyświetleń na YT. Wideoklip ze specjalną oprawą, która idealnie dopasowana jest do nutki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Żono Moja”, który na Youtube ma już 92 mln wyświetleń? Zobaczymy[źródło]Youtube. Dodajmy,że kawałek „Żono Moja” zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie[źródło]lck.art.pl. Podczas Festiwalu Muzyki Weselnej w Mrągowie czytelnicy „Na żywo” wybrali kompozycję „Żono moja” na największy weselny hit[źródło]mastersmusic.pl. Od momentu premiery utwór towarzyszy na uroczystościach weselnych, dyskotekach i domówkach[źródło]disco-polo.info. Nutka doczekała się wielu coverów w tym metalowego – numer został przerobiony przez YouTubera z kanału Na metalowo[źródło]antyradio.pl.

Masters jest jednym z czołowych zespołów disco polo w Polsce. Na przestrzeni lat wypracował sobie pozycję, o którą w tej branży naprawdę trzeba powalczyć[źródło]obcas.pl 3 sierpnia 2021. W 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Folk, ukazał się ich krążek “7”. Album jest utrzymany w gatunku Disco Polo. Płyta zawiera 16 numerów.

Na stronie www.skalar.us czytamy: Zespół muzyczny z Chicago SKALAR US to kontynuacja starej grupy SKALAR powstałej w Polsce, której prawowitym założycielem jest Ireneusz Perkowski. Dokładnie w 1999 roku w Chicago powstaje grupa SKALAR US zaznaczając swoją działalność na rynku Polonijnym.

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “A My Jeszcze Mamy Czas”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | lck.art.pl, mastersmusic.pl, disco-polo.info, antyradio.pl, obcas.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl