Masters – Wino

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Masters zatytułowana “Wino”. Kawałek po pierwszym przesłuchaniu wpada w ucho.

“To idealna melodia, by umilić nam ciepłe, letnie wieczory i zainspirować nas do zabawy” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/wino-single/1696109611. Muzyka i słowa: Paweł Jasionowski. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 6 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 839 352 wyświetleń na YT. Produkcją wideoklipu zajęła się ekipa Respect Media. Wybór Costa Del Sol jako lokalizacji dodaje egzotyczności i letniego klimatu materiałowi.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Żono Moja”, który na Youtube ma już 97 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy,że kawałek „Żono Moja” zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Podczas Festiwalu Muzyki Weselnej w Mrągowie czytelnicy „Na żywo” wybrali kompozycję „Żono moja” na największy weselny hit. Nutka doczekała się wielu coverów w tym metalowego – numer został przerobiony przez YouTubera z kanału Na metalowo.

Grupa Masters jest jedną z najpopularniejszych formacji disco polo i dance w Polsce. Grupa zyskała sławę dzięki hitowi „Żono Moja”[źródło]disco-polo.eu 19 czerwca, 2023. W 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Folk, ukazał się ich krążek “7”. Album jest utrzymany w gatunku Disco Polo. Płyta zawiera 16 numerów.

[album – źródło]discogs.com
Krążek dostępny jest na platformie YT Music.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/masterswino

Tekst nagrania “Wino”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | lck.art.pl, mastersmusic.pl, disco-polo.eu, antyradio.pl, discogs.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl