Minelli – Nothing Hurts

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Minelli zatytułowana “Nothing Hurts”. Kawałek porwie Was do tańca.

Gatunek nowej piosenki to dance. Materiał napisali: Minelli, Jordan Shaw oraz Freedo. Kompozycja została wyprodukowana przez Freedo (“który może pochwalić się 1,5 miliarda streamów na Spotify. Szwajcarski producent i autor piosenek ma na koncie m. in. ”LushLife” Zary Larsson czy „Takeaway” Chainsmokers” – pisał o artyście serwis radiokaszebe.pl w artykule opublikowanym w dniu 15 listopada 2021).

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 23, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Singiel “Nothing Hurts” to następca singla „Party” (feat. Inna & Romanian House Mafia).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 643 578 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowały Cristina Poszet & Andra Marta. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Alexandru Muresan, Stanisslav.

W komentarzu pod wideo Minelli napisała:

“So happy to share my new song with you guys ❤️❤️❤️❤️enjoy it 💋”

Translator nam to przetłumaczył następująco:

“Tak się cieszę, że mogę podzielić się z wami moją nową piosenką ❤️❤️❤️❤️ baw się dobrze 💋”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniej Rumunki pt. “Rampampam”, który na YouTube ma już 146 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Rampampam” stał się międzynarodowym przebojem. Kawałek zajął pierwsze miejsca na listach przebojów na Białorusi, Bułgarii, Czechach, Węgrzech, Wspólnocie Niepodległych Państw (WNP), Litwie, Rosji i zajął drugie miejsce na listach przebojów w Rumunii, Polsce i na Ukrainie. W tygodniu kończącym się 28 sierpnia 2021 r. nutka osiągnęła 139 miejsce na liście Billboard Global Excl. U.S..

Minelli to prawdziwa maszyna do pisania i produkcji piosenek. Zadebiutowała jako artystka Global Records w maju 2017 r., wydając swój pierwszy solowy singiel „Empty Spaces”, który natychmiast znalazł się na szczycie list przebojów w 15 krajach. W zeszłym roku Minelli zdobyła nagrodę w kategorii International Breakthrough na The Artist Awards 2021, dorocznym wydarzeniu muzycznym organizowanym w Rumunii.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: radiokaszebe.pl, allaboutmusic.pl, music.apple.com, | djpromotion.com.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl