Nico Santos – Would I Lie to You

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego piosenkarza Nico Santosa zatytułowana “Would I Lie to You”.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Joe Walter, Nico Santos, Olaf Powers oraz Kalli. Kompozycja została wyprodukowana przez Kalli’ego.

Singiel “Would I Lie to You” to następca singla “End of Summer”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 16 września 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 506 380 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserowali JAKUB RZUCIDLO & TATJANA WENIG / PLUG PICTURES. Kierownikiem zdjęć do teledysku był ETRITANE EMINI.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniego Niemca pt. “Rooftop”, który na YouTube ma już 45 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Rooftop” szturmem zdobył listy przebojów w krajach niemieckojęzycznych. Kompozycja była notowana na 2. miejscu w Austrii oraz na 5. pozycjach w Niemczech oraz Szwajcarii. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął prawdopodobnie najwyższą pozycję numer 5. W zestawieniu Top 100 AirPlay za 2018 rok nutka znalazła się na 23 miejscu.

Nico Santos brał udział w „The Voice of Germany” i „Song meinen Song”. Współtworzył ścieżkę dźwiękową do filmu „Fuck You Göthe 2”. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 8 maja 2020 roku krążek “Nico Santos”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Universal Music Group. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to jego drugi album studyjny.

“Nico Santos jak zwykle zachwyca swoim głosem. Nowoczesna produkcja z elementami hip-hopu, R&B i soulu idealnie dopełnia mocny wokal artysty. Tu nie ma miejsca na fałszywe nuty – słyszymy człowieka, który wiele przeszedł w życiu i potrafi opowiedzieć o tym w uniwersalny sposób” – napisano o wydawnictwie w serwisie mad-music.pl.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 18 stycznia 2022 w Hamburg, Germany, Sing meinen Song – Das Tauschkonzert LIVE, a kolejny 19 stycznia 2022 w Munich, Germany, Sing meinen Song – Das Tauschkonzert LIVE.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: | bestsellery.zpav.pl, mad-music.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl