Misery Index – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Misery Index to: “Rites Of Cruelty”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/MIRitesOfCruelty

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej grupy Misery Index zatytułowana “Rites Of Cruelty”. Kawałek znalazł się na studyjnym krążku kapeli zatytułowanym ‘Complete Control’, który ukazał się 13 maja 2022 roku nakładem wytwórni płytowej Century Media Records. Płyta jest utrzymana w gatunku Death Metal i zawiera 9 numerów. Materiał zmiksował amerykański fachowiec Will Putney. Za mastering odpowiadał Szwed Jens Bogren.

“Podsumowując, Complete Control wydaje się największym skokiem w bok od death metalu do tej pory. Czy jest to wada, czy zaleta, ocenicie sami, ja wychodzę z założenia, że nie można nagrywać w kółko tych samych płyt i lekkie zmiany mnie nie rażą” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie kvlt.pl.

Album dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]genius.com, discogs.com, muzyka.interia.pl, kvlt.pl

Gatunek nowej piosenki to Heavy metal[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/rites-of-cruelty/1654220452. Autorzy nutki: Jason Netherton / Adam Jarvis.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 50 689 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło Chris Joao / Iron Elephant Studio.

Czy produkcja powtórzy sukces kawałka formacji pt. “Traitors”, który na YouTube ma już 682 tys. wyświetleń? Zobaczymy.

Najbliższy koncert grupy ma się odbyć 13 czerwca 2023 w Stuttgart, Germany, JuHa West,a kolejny na wydarzeniu pn. Metalgate Czech Deathfest, które ma mieć miejsce w dniach 15-17 czerwca 2023 w Červený Kostelec, Czech Republic.

Tekst nagrania “Rites Of Cruelty”.

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, discogs.com, muzyka.interia.pl, kvlt.pl, | Google, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Administer the Dagger
2. American Idolatry
3. Angst Isst Die Seele Auf
4. Black Sites
5. Blood On Their Hands
6. Bottom Feeders
7. Breathing Pestilence
8. Colony Collapse
9. Complete Control
10. Conjuring The Cull
11. The Eaters And The Eaten
12. Rites Of Cruelty
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Misery Index to amerykański zespół death metalowy założony w 2001 roku w Baltimore w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych przez Jasona Nethertona (bas, wokal), Mike’a Harrisona (gitara, wokal) i Kevina Talleya (perkusja). Muzykę Misery Index można najlepiej opisać jako death metal z silnymi wpływami hardcore punka i grindcore’a. Gatunki ich muzyki to Death metal i grindcore.

Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Retaliate’ ukazała się 24 sierpnia 2003 roku i jest utrzymana w gatunkach Grindcore i Death Metal. Album zawiera 11 piosenek. Producent krążka: Jean-Francois Dagenais.
Album dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl