NEWS – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki NEWS to: “Wszystko co mam”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/wszystkocomam

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskich zespołów NEWS oraz Boys zatytułowana “Wszystko co mam”. Romantyczny kawałek to połączenie tradycji i nowoczesności.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Boys oraz News. Warstwę muzyczną przygotował Marek z formacji News.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 3 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 854 912 wyświetleń na YouTube. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 9 Luty 2023 czytamy o materiale “Wszystko co mam”: “Znani artyści znaleźli się w TOP 30 najpopularniejszych teledysków w serwisie YouTube.” oraz “teledysk do utworu «Wszystko co mam» znalazł się na 26 miejscu na karcie «Na czasie w kategorii Muzyka» na polskim YouTube”.

“Teledysk oddaje niezwykły klimat piosenki. W klipie oprócz Marcina oraz Marka zobaczymy również przepiękną kobietę, która jest główną bohaterką teledysku” – czytamy o produkcji “Wszystko co mam” w serwisie disco-polo.info.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Laleczka”, który na YouTube ma już 20 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Laleczka” uzyskał status platynowej płyty.

Grupa NEWS od momentu zaistnienia na rynku disco wykreowała wiele hitów, które przyniosły formacji niebywały sukces. Zespół w swojej twórczości wykorzystuje żywe brzmienie.

Boys – polski zespół muzyczny (boysband) istniejący od 1991 roku. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer „Najpiękniejsza Dziewczyno”, który ma już 70 mln wyświetleń. W 2022 roku ukazał się krążek zespołu zatytułowany ’18-22′. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 9-06-2023 w miejscowości Wrocław, a kolejny 23-06-2023 w miejscowości Kielce.

Tekst nagrania “Wszystko co mam”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.eu, disco-polo.info, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Laleczka
2. Ale fajne nogi
3. Moja wybranka
4. Lubię Cię całować
5. Wszystko co mam
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

NEWS to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, którego początki sięgają roku 1999. Wówczas formacja występowała głównie na imprezach okolicznościowych, festynach i mały koncertach plenerowych. Od 2014 roku News tworzy muzykę autorską. W artykule opublikowanym w serwisie parczew.24wspolnota.pl w dniu 12 sie 2021 czytamy o NEWS: Jego liderem i założycielem jest Marek Lemieszek – wokalista i kompozytor, który ukończył studia muzyczne na kierunku organy i fortepian. W skład zespołu wchodzą również: gitarzysta Wojciech Socha oraz perkusista Waldemar Pokora.
źródło: polotv.pl oraz parczew.24wspolnota.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl