Otsochodzi – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Otsochodzi to: “CYPHER2022”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://2020.lnk.to/CYPHER2020

O utworze

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka raperów Otsochodzi, Taco Hemingwaya, OKIEGO, Young Igiego, Łajzola, Grubego Mielzky, Kukona, Young Leosi, CatchUpa, Schaftera, DZIARMY, Szczyla, Miły ATZ, duetu HAŁASTRA, polskiego hip-hopowego zespołu Dwa Sławy i polskiej piosenkarki Margaret zatytułowana “CYPHER2022”.

“Premierze singlowego „CYPHER2020” towarzyszy ostatni już preorderowy drop fizycznego wydania krążka club2020” – czytamy w serwisie blenderrap.pl.

“Premiera płyty wytwórni 2020 trafi na sklepowe półki już 10 marca 2023. Zgodnie z zapowiedziami, co poniedziałek będzie ukazywać się nowy odcinek vloga, natomiast co czwartek usłyszymy nowy singiel z clubu2020” – czytamy w serwisie rytmy.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip Hop/Rap[źródło]https://music.apple.com/us/album/cypher2022-feat-otsochodzi-young-igi-%C5%82ajzol-gruby-mielzky/1669745418. Materiał napisali: Oki, Young Igi, Young Leosia, Margaret, Łajzol, Gruby Mielzky, Szczyl, Kukon, schafter, DZIARMA, Taco Hemingway, Miły ATZ, CatchUp, Książę Mazowiecki, Kwiatek Haze, Astek oraz Rado Radosny. Kompozycja została wyprodukowana przez @atutowego.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 9 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 817 041 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Otsochodzi pt. “Nie, nie”, który na YouTube ma już 97 mln wyświetleń? Zobaczymy. Materiał “Nie, nie” zdobył certyfikat diamentowej płyty.

Otsochodzi to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia[źródło]rapnews.pl 2021-05-11.

Dnia 26 marca 2020 roku, nakładem wytwórni płytowej Asfalt Records, ukazał się krążek artysty zatytułowany “2011”. Płyta jest utrzymana w gatunkach hip-hop oraz trap i zawiera 17 numerów. Jest to czwarty album studyjny wykonawcy. Serwis Interia.pl przyznał wydawnictwu 5 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast serwis Allaboutmusic.pl przyznał wydawnictwu 7 z 10 możliwych gwiazdek. Wydawnictwo zadebiutowało na 3. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było ”po raz pierwszy”, czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to!” – powiedział Otsochodzi o płycie 2011.

“2011 ma jednak jeden, potężny wręcz walor. Album jest perfekcyjnie wyprodukowany, a zaproszeni beatmakerzy – m.in. AWGS, 2latefor, Lohleq, Fleczer i najważniejszy tu Sem0r – żonglują stylistyką, jednocześnie zachowując przy tym spójność. To być może najlepsze podkłady w branży, jakże konkurencyjnej w naszym kraju” – napisał o albumie serwis muzyka.interia.pl

“Otsochochodzi skupia się na tym, by jego utwory brzmiały całościowo jako jedna, spójna kompozycja. Nie kładzie specjalnego nacisku na tekst, dlatego w warstwie lirycznej raczej nie znajdziemy ambitnych punchline’ów czy fantastycznie przekminionych gier słownych. To jednak nie znaczy, że nie nawija o niczym konkretnym” – napisał o materiale serwis skrr.pl.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 24-06-2023 w miejscowości Gorzów Wielkopolski, a kolejny 30-06-2023 w miejscowości Opole.

Taco Hemingway (dawniej FV), właśc. Filip Tadeusz Szcześniak (ur. 29 lipca 1990 w Kairze) – polski raper oraz autor tekstów. Członek duetu Taconafide.

Oki, właśc. Oskar Kamiński (ur. 1998 w Lubinie) – polski raper, piosenkarz oraz autor tekstów.

Young Igi, właśc. Igor Ośmiałowski (ur. 17 listopada 1999) – polski wykonawca trapu i autor tekstów.

Łajzol to pseudonim Pawła Bartnika, pochodzącego z Warszawy rapera, który znany jest ze składów takich jak Bez Cenzury, JWP czy Jetlagz.

Gruby Mielzky właśc. Tomasz Mielewski (ur. 4 października 1988 w Starogardzie Gdańskim) – polski raper. Członek formacji Lavoholics.

Co wiemy o Hałastrze? W artykule opublikowanym w serwisie rytmy.pl w dniu 13 października 2021 roku czytamy, że Hałastra to duet, w którego skład wchodzą raperzy Kwiatek Haze oraz Książę Mazowiecki.

Raper Jakub Konopka, znany jest jako Kukon.

Dwa Sławy – polska hip-hopowa grupa muzyczna założona w 2006 roku w Łodzi przez Jarosława „Astka” Steciuka, członka formacji UstinsTrumentaliX, i Radosława „Rado Radosnego” Średzińskiego, członka grupy Uśpione Miasto.

Young Leosia, dawniej Sara, właśc. Sara Leokadia Sudoł (ur. 13 sierpnia 1998 w Szczecinie) – polska piosenkarka, raperka, autorka tekstów, realizatorka dźwięku i DJ-ka.

CatchUp – czyli Grzegorz Szczerek, to polski raper, producent muzyczny, DJ oraz TikToker.

Margaret, znana również jako Gaja Hornby lub Maggie, właśc. Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie) – polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek, projektantka mody i blogerka.

Schafter (zapis stylizowany minuskułą: schafter), właściwie Wojciech Laskowski (ur. 2003) – polski raper, piosenkarz, producent muzyczny, reżyser teledysków i autor tekstów.

Dziarma (zapis styl. DZIARMA), właśc. Agata Dziarmagowska (ur. 25 sierpnia 1997 w Ostrowcu Świętokrzyskim) – polska wokalistka.

Szczyl, właściwie Tymoteusz Rożynek (ur. 2000 w Katowicach) – polski raper, autor tekstów.

Miły ATZ (ur. 1995 w Gnieźnie) to raper, specjalizujący się w wielu nurtach muzycznych.

źródło: blenderrap.pl, rytmy.pl, | muzyka.interia.pl, skrr.pl, rapnews.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “CYPHER2022”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. ?!
2. #Hot16Challenge2
3. 0 słów
4. A&K
5. Aha feat. Pezet
6. Benjamin
7. Bez ’00
8. Bon Voyage
9. C.R.E.A.M
10. Dawaj papier
11. $ Class
12. CYPHER2022
Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2020 roku wystąpił gościnnie w utworze “Reksiu” u boku Margaret.

Biogram

Otsochodzi, właściwie Miłosz Stępień (ur. 5 marca 1996 w Warszawie) znany również jako Młody Jan – polski raper i autor tekstów. Artysta współpracował m.in z Pezetem, Mesem, Włodim, Taco Hemingwayem, Flirtini, schafterem, Janem-rapowanie czy Rosalie. Gatunki jego muzyki to hip hop i trap.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Slam” ukazała się 20 maja 2016 nakładem wytwórni płytowej Asfalt Records i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 13 piosenek. Serwis Interia.pl przyznał wydawnictwu 8 z 10 możliwych gwiazdek.

“Ten krążek to rok naszej pracy, dłubania w ścieżkach, doboru bitów i ogarniania wszystkiego od jak najlepszej strony. Po nagraniu tej płyty jestem tu, gdzie zawsze chciałem być. Moi ludzie mogą kupić płytę legalnie, z półki sklepu. Moi ludzie mogą zobaczyć nas na dużych scenach w całej Polsce. Moi ludzie byli główną inspiracją do powstania tego materiału. Nie da się opisać tego albumu w kilku zdaniach. Najwięcej wyciagniesz sam, kiedy po prostu odpalisz materiał.” – tak zapowiadał wydawnictwo Otsochodzi.

“Slam angażuje od początku. Gospodarz upłynnił gadkę, coś – najpewniej studyjne maratony i koncerty – wpłynęło na to, że wszystkie patenty na to jak po bicie płynąć, złożyły się w końcu na własny, całkiem już nieźle poczyszczony z naleciałości styl. Młody Jan rymuje zwyczajne rzeczy, wychodząc na chłopaka z sąsiedztwa i nie popisując się, nie walcząc o uwagę” – napisał o płycie serwis muzyka.interia.pl.

“Slam jest ostentacyjnie staroświecki, niedzisiejszy. Otsochodzi – znany też jako Młody Jan – buduje klimat warszawskich blokowisk przełomu wieków. Człowiek słucha go i chce odpalić stare krążki: pierwszy Płomień, Stare Miasto, OMP, „Opowieści z podwórkowej ławki” RHX” – napisał o albumie serwis cgm.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, aktivist.pl, popkiller.pl, muzyka.interia.pl oraz cgm.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl