PLAYBOYS – Bahamy, Morze, Miami

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji PLAYBOYS zatytułowana “Bahamy, Morze, Miami”. Wakacyjna nowość już samym tytułem wywołuje przyjemne emocje związane z podróżami, zimnymi drinkami i odpoczynkiem. Kawałek jest o chłopaku, który ma wielkie serce, które pokochała bohaterka nutki.

Sama kompozycja ma nieco oldschoolowy klimat, a głos Kuby dodaje piosence uroku – czytamy w serwisie disco-polo.info.

“Już słyszymy i widzimy jak bawicie się przy tym numerze na swoich imprezach: grillach, weselach, osiemnastkach itd…. Oj będzie się działo. Biegniemy zaprezentować wam muzycznego sztosa” – zapowiadali muzycy.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Jakub Urbański.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 15 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 668 875 wyświetleń na YT i jest na pozycji #12 NA KARCIE NA CZASIE W KATEGORII MUZYKA. Wideoklip został zrealizowany w Stanach Zjednoczonych podczas trasy koncertowej formacji Playboys.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Lejde”, który na Youtube ma już 46 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Lejde” natychmiast trafił do list przebojów i zaczął być grany we wszystkich największych rozgłośniach radiowych, które mogły pozwolić sobie na nutki z gatunku disco polo[źródło]disco-polo.info

Zespół Playboys to jedna z najpopularniejszych grup disco polo. Formacja ma na koncie takie hity, jak m.in. „Ja w to nie wierzę”, „Lejde” czy „Będę Twoim King Kongiem”[źródło]voxfm.pl 2021-12-28. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 30-07-2022 w miejscowości Świecie, a kolejny 26-08-2022 w miejscowości Stargard.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Bahamy, Morze, Miami”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, muzyka.interia.pl, | voxfm.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl