Polska Wersja – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Polska Wersja to: “Exit”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://mugo.lnk.to/EXIT

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Polska Wersja zatytułowana “Exit” (z gościnnym udziałem polskiego producenta i piosenkarza Gibbsa). “Exit” to ukryta nutka, którą artyści ukryli na krążku ‘Na Waszych Oczach’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku.

“O takim numerze wiedzieli wyłącznie posiadacze fizycznej wersji albumu, chociaż nie został on im podany na tacy. Preorderowcy mogli go znaleźć dopiero po zeskanowaniu kodu QR jednej z grafik wewnątrz albumu. Przenosi to nas do odliczania na stronie nawaszychoczach.pl/odliczanie” – czytamy o “Exit” w serwisie glamrap.pl.

Płyta ‘Na Waszych Oczach’ jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 13 numerów (“Exit” jako bonus track jest 14 numerem). Album ukazał się nakładem wytwórni płytowej D.A. Records. PAKIET PREORDEROWY ZAWIERAŁ: Autografy artystów, Pudełko z drugą, ekskluzywną wersją okładki, Pakiet naklejek.

Fani Polskiej Wersji znajdą tutaj wszystkie charakterystyczne elementy stylu rapu Hinola i Jano, więc ta płyta jest obowiązkową pozycją w waszej kolekcji – czytamy w opisie wydawnictwa.
[źródło]discogs.com, popkiller.pl, rytmy.pl
Tagi: Kękę

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/us/album/exit-feat-polska-wersja-single/1666886219. Autorami tekstu są Polska Wersja oraz Gibbs, natomiast kompozytorem jest GRRRACZ.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 27 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 913 504 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 2 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube).

W opisie pod wideo czytamy:
“Exit to numer z gościnnym udziałem Gibbsa, do którego bit wyprodukował 2check.
Nie znajdziecie go jednak na oficjalnej trackliście albumu “Na waszych oczach”, ponieważ jest to niespodzianka dla fanów – jest to hidden track. Sprawdźcie uważnie, ile macie numerów na swoim krążku :)”

W komentarzu pod wideo formacja Polska Wersja napisała:
“🎤 Wpadnij na nasz największy koncert na trasie “NWO” 👉 https://bit.ly/3D4QG7u”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Lepiej To Zostaw” (feat. Małach & Rufuz), który na YouTube ma już 31 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Polska Wersja to zespół, który zdążył się już okryć mianem legendy na rodzimej rap-scenie[źródło]adria-art.pl 29 maj 2021.

Gibbs, właściwie Mateusz Przybylski (ur. 24 października 1995 w Kłobucku) – polski piosenkarz i producent muzyczny. Członek zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Piękny świat” (oraz Kiełas), który ma już 55 mln wyświetleń. 26 sierpnia 2022 roku ukazał się krążek artysty zatytułowany ‘Dopehouse Mixtape’. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 4-02-2023 w miejscowości Gdańsk, a kolejny 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra.

źródło: glamrap.pl, | adria-art.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Exit”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 3J feat. Nizioł
2. Bonsai
3. Dobre Wariatki (ft. Badocha)
4. Duchowa Wolność feat. Szczur prod. Lazy Rida
5. Duszę się
6. Hiphopowe Tango
7. Ile razy już słyszałem (ft. Małach & Rufuz)
8. Już dobrze znam to
9. Każdy ma swój świat
10. Kombinatoryka ft. Ryfa Ri
11. Stoję w miejscu
12. Exit (ft. Gibbs)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Polska Wersja – polska grupa muzyczna. Powstała w 2012 roku w Warszawie z inicjatywy raperów Jana i Hinola. Gatunki ich muzyki to hip-hop i hardcore rap.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Powrót do przeszłości” ukazała się 26 października 2013 nakładem wytwórni płytowej Pro Rec i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 17 piosenek. Na krążku usłyszymy między innymi, Rufuza i Małacha, Wigora z Mor Wa, AK-47.

Chodziło o to, żeby zrobić materiał w klimacie lat 90., czyli taki, który ja z Hinolem najbardziej lubię. Dodać do tego świeży przekaz. Zanim powstał tytuł płyty, już sami ludzie zaczęli łapać o co chodzi – powiedział Jano[źródło]popkiller.pl.

“Polska Wersja czyli Jano, Hinol oraz producent Ybeat oraz DJ Hardcut są reprezentantami klasycznego osiedlowego rapu. Łączą mocny i ambitny przekaz ze stylem ulicznym” – pisał o wydawnictwie serwis empik.com.

6 grudnia 2019 roku ukazała się reedycja albumu.

“Dzisiaj krążek tytułowany jest jako „legendarny” i do tej pory można go było nabyć jedynie z drugiej ręki. Na aukcjach płyta potrafiła kosztować nawet 300-400 zł. W związku z tym Jano i Hinol zdecydowali się zrobić jego reedycję” – pisał serwis glamrap.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, popkiller.pl, empik.com oraz glamrap.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl