Sara James – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sary James to: “Brighter Day”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bencristovaosarajames.lnk.to/brighterday

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka oraz czeskiego piosenkarza Bena Cristovao zatytułowana “Brighter Day”.

Jestem przeszczęśliwy, że mogliśmy współpracować – mówi Ben o współpracy z Sarą.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/brighter-day-single/1695868991. Materiał napisali: Ben Cristovao, Sara James, Taneisha Jackson oraz Nathan Trent. Kompozycja została wyprodukowana przez FriendsFromCollege.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 23.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 863 092 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Nikolas Sand. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Petr Vaněk. Zdjęcia do wideoklipu powstały w Pradze.

Wideo z miejsca wprowadza wakacyjny nastrój oraz taneczną atmosferę – czytamy w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl.

Sara James jest jedną z jedenastu finalistów siedemnastej edycji amerykańskiego “Mam talent” (“America’s Got Talent”)[źródło]polskieradio.pl. W artykule opublikowanym w serwisie gazetalubuska.pl w dniu 20 stycznia 2023 czytamy, że kariera Artystki nabiera tempa. 11 października 2022 ukazała się jej płyta EP-ka zatytułowana ‘Spotify Singles’. Album zawiera 2 numery.

Benny Cristo, właśc. Ben da Silva Cristóvão (ur. 8 czerwca 1987 w Pilźnie) – czeski piosenkarz, autor tekstów, aktor. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “TĚŽKÝ VÁHY” (oraz Cavalier), który ma już 32 mln wyświetleń. Jego koncert ma się odbyć 10 listopada 2023 w Prague, O2 Arena.

Tekst nagrania “Brighter Day”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, zachod.pl?, polskaplyta-polskamuzyka.pl, olis.pl, | YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. As It Was (Harry Styles Cover)
2. Bloodline
3. Drivers License (Olivia Rodrigo cover)
4. Grawitacja ściągnęła mnie w dół – Mała Syrenka
5. Hula Hoop
6. Let’s Get It Started
7. Lovely
8. Lovely Christmas
9. Magia jest w nas
10. My Wave
11. Brighter Day (oraz Ben Cristovao)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Sara James, właśc. Sara Zofia Egwu-James (ur. 10 czerwca 2008 w Słubicach) – polska piosenkarka popowa. Na Wikipedii czytamy, że wzięła udział w programie America’s Got Talent. 18 listopada 2021, nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska, ukazała się jej debiutancka płyta EP-ka zatytułowana ‘Jak co roku’. Album jest utrzymany w gatunku Muzyka bożonarodzeniowa i zawiera 4 piosenki. W serwisie eurowizja.org czytamy o krążku ‘Jak co roku’: Dodatkowo Sara James przygotowała gratkę dla swoich fanów, udostępniając możliwość zakupu egzemplarzu płyty z jej autografem.

“Póki co, minialbum Sary może nie osiągnął kolosalnego sukcesu, ale w bożonarodzeniowym ferworze to zadanie nie należy do łatwych. Ja jednak jestem zdecydowaną fanką tej przeuroczej, klimatycznej ep-ki” – napisała Julia Stankowska w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, music.apple.com, eurowizja.org, allaboutmusic.pl, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl