ShanteL – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki ShanteL to: “Przetańczymy całą noc”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/shantel-przetanczymy_cala-noc

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Shantel zatytułowana “Przetańczymy całą noc”. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 1 czerwca 2023 czytamy, że numer ten jest zapowiedzią nowego krążka zespołu i że ma się ukazać wkrótce. Ten energetyczny kawałek wpada w ucho i porusza do tańca. Nutka opowiada historię pary, która dostrzega w sobie “to coś” i zamierza przetańczyć całą noc razem.

Lubimy tworzyć utwory, które zapadają w pamięć i poruszają do tańca. Jesteśmy przekonani, że ten numer również zdobędzie serca słuchaczy i podbije parkiety w całej Polsce” – powiedział Konrad Kulczyński.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Konrad Kulczyński, Jakub Urbański, Tomasz Szymon Morzydusza, Daniel Jedliński. Muzyka: Konrad Kulczyński, Jakub Urbański, Tomasz Szymon Morzydusza, Daniel Jedliński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 31 maj 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 431 703 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło: Short Film Sebastian Malicki.

Formacja ShanteL cieszy się wśród publiki ogromnym zainteresowaniem[źródło]disco-polo.info 23 Czerwiec 2022. Zespół ma na swoim koncie liczne hity[źródło]disco-polo.eu 28 października, 2021.

Tekst nagrania “Przetańczymy całą noc”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, disco-polo.eu, Youtube, inne?

Lista utworów

1. A ja tak , a ty nie
2. A Ty daj
3. Ania i Hania
4. Bajka
5. Bez Ciebie
6. Będziesz Moja
7. Blondynka
8. Bo jesteś Naj
9. Bukiet róż
10. By każdy zapamiętał
11. Przetańczymy całą noc

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Shantel – polski zespół muzyczny, założony w 2013 roku z inicjatywy Konrada Kulczyńskiego. Gatunki ich muzyki to disco polo i eurodance. Czytaj więcej na tej stronie

źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl