Sobel – Pull Up

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza i rapera Sobla zatytułowana “Pull Up”. Kawałek znalazł się na wersji deluxe (jako bonus track) debiutanckiego studyjny krążka artysty zatytułowanego “Pułapka na motyle”, który ukazał się w zeszłym roku (więcej o oryginale na dole artykułu).

Po 7 miesiącach od wydania, debiutancka płyta Sobla Pułapka na motyle doczekała się reedycji. Wersja deluxe albumu zawierać będzie 4 zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie jej powstawania oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Można będzie ją zdobyć w dwóch opcjach: pełnej reedycji z 17 utworami lub kolekcjonerskiego CD z samymi bonus trackami. Zawartość wersji deluxe to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem – czytamy w opisie produktu.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu jest Sobel. Kompozycja została wyprodukowana przez Czarnego HIFI. Mixem zajął się Sobel oraz Deszczu. Mastering to dzieło Otrabarwa Studio.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 3 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 274 470 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 3 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował Michał Radziejewski. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Kasper Lorek.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Sobla pt. “Impreza”, który na Youtube ma już 92 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Impreza” znalazł się wysoko w zestawieniu najpopularniejszych hitów lata 2020 roku serwisu streamingowego Spotify[źródło]allaboutmusic.pl. Materiał pokrył się diamentem.

Sobel to muzyczne objawienie na polskim YouTube. Wiele jego produkcji ma ogromną ilość wyświetleń na YT – to niezły wynik młodego artysty, który śpiewanie łączy z rapem[źródło]wrzesień 2020 dziendobry.tvn.pl i YT. Sobel to raper o potencjale na zwojowanie sobie trapowej części rapowej sceny. Jest młody, oryginalny, pomysłowy, a jego dzikie flow prędko zjednało mu grono fanów[źródło]2020 winiarybookings.pl.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: rytmy.pl, | allaboutmusic.pl, dziendobry.tvn.pl, winiarybookings.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl