Szpilki – Wenezuelski film

O utworze

Tytuł nowej piosenki Szpilki to:
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Szpilki zatytułowana “Wenezuelski film”.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/wenezuelski-film-single/1608362323. Autorem tekstu i kompozytorem jest Łukasz Gesek (to doskonale znany fanom disco polo wokalista). Aranżacja powstała dzięki producentowi Blue Eyes, który wielokrotnie miał przyjemność tworzyć wyjątkowe przeboje muzyki tanecznej.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 257 355 wyświetleń na YT (w artykule opublikowanym w serwisie muzyka.interia.pl w dniu 21 lutego 2022 czytamy: Klip w szybkim czasie znalazł się na Karcie na czasie w serwisie YouTube z wynikiem ponad 130 tys. odsłon). Wideoklip to dzieło ekipy intermedio. Klip został nakręcony na zamku w Janowie Podlaskim. W teledysku widzimy tańczące wokalistki i przystojnego aktora.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołów GESEK i INESS:

“Dziękujemy za wspólną pracę nad tym utworem. Tutaj wszystko się zgadza. Melodia i tekst idealnie wpasowały się w klimat i głosy dziewczyn” – GESEK.

“Brawo dziewczyny piękna produkcja. Pozdrowienia muzyczne 😉✋” – INESS.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Zaczaruję”, który na YouTube ma już 6,9 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Szpilki urzekły fanów przede wszystkim talentem wokalnym, ale nie da się ukryć, że Klaudia, Marlena i Milena mają także sporo charyzmy i magnetyzująca urodę.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/SzpilkiWenezuelskifilm

Tekst nagrania “Wenezuelski film”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: muzyka.interia.pl, voxfm.pl, disco-polo.eu, disco-polo.info, music.apple.com, | voxfm.pl, YouTube, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl