Szumek – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Szumka to: “ŻAPPKA”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/szumek-zappka

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka artysty Szumka zatytułowana “ŻAPPKA”. Kawałek ten zrobił wielkie wrażenie na fanach i stał się hitem TikToka.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Szumek. Instrumental: PapaPedro.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 441 720 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 23 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideo to dzieło Adriana Ławreszuka. W wideoklipie wykorzystano filmiki z TikToka, na których kobiety tańczą w rytm nutki.

W opisie pod wideo czytamy m.in.:
Żappka to kolejny experymentalny utwór twórcy o nazwie Szumek. Utwór w stylu klubowo – wakacyjnym z dawką żartu. Utwór ma bawić i bujać biodrami, taki cel obrał Szumek, który znany jest z wielu produkcji gdzie zawierał żartobliwe zwroty (często dwuznaczne).

Czy produkcja powtórzy sukces hitu piosenkarza pt. “Aviomarin”, który na YouTube ma już 19 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Szumek to wokalista i raper[źródło]disco-polo.info 2 Kwiecień 2023 znany między innymi z takich przebojów jak: “Podrabiany Rolex”, “Kopyto Wielbłąda” czy “Aviomarin”[źródło]echodnia.eu 2 czerwca 2022. W artykule opublikowanym w serwisie echodnia.eu w dniu 25 listopada 2021 roku czytamy o Szumku: Ten przebojowy, niekonwencjonalny i nieco kontrowersyjny wokalista cieszy się ogromną popularnością w klubach dyskotekowych. Jego występy to prawdziwe show.

Tekst nagrania “ŻAPPKA”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info | disco-polo.info, echodnia.eu, i inne?

Lista utworów

1. Aviomarin
2. Kopyto Wielbłąda
3. Lampa Alladyna
4. Nocne Tripy (oraz Opcy)
5. Oczy Ujarane
6. Maczuga
7. Nocne Tripy
8. ŻAPPKA

Biogram

Szumek, właśc. Grzegorz Szumowski nie jest nowym wokalistą w branży. Pierwszy debiutancki singiel Szumka “Aviomarin” zapoczątkował nowy styl w branży muzycznej. Gatunek jego muzyki to dance i hip-hop.
Nie wiemy czy poniższe jest aktualne:
Wspólnie z Mariuszem Dawidowskim tworzą grupę Next Level.
źródło: disconews.pl
Tagi: piosenkarz

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl