Thirty Seconds To Mars – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Thirty Seconds To Mars to: “Seasons”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/ThirtySecondsToMarsSeasons

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Thirty Seconds To Mars zatytułowana “Seasons”. Singiel ten zapowiadał nowy krążek studyjny kapeli, który ukazał się 15 września 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Concord. Album jest utrzymany w gatunkach Pop oraz electronic i zawiera 11 numerów. Song Credits: Producers: Ammar Malik, Dan Reynolds, Dave Gibson, HOMI, Jared Leto, Johnny Goldstein, Johnny McDaid, John Ryan, Jon Bellion, JP Clark, Keelan O’Hara, MAG, Michael Matosic, The Monsters & Strangerz, Oscar Neidhardt, Shannon Leto, Steve Mac i Tim Randolph. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP20 na 11 listach albumów. Materiał na polskiej liście albumów (ZPAV) zajął pozycję numer 16, na liście UK Albums (OCC) numer 20, na liście US Billboard 200 numer 76, na liście US Independent Albums (Billboard) numer 16, na liście US Top Alternative Albums (Billboard) numer 9, a na liście US Top Rock Albums (Billboard) numer 11. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 57/100, na podstawie 5 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 3 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 02.2024).
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]Wikipedia, genius.com, metacritic.com

Gatunek nowej piosenki to Alternatywa[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/662216788/seasons. Materiał napisali:
Jared Leto, Shannon Leto, Johnny Goldstein, Riley McDonough, Connor McDonough oraz Sam Martin. Kompozycja została wyprodukowana przez Johnny Goldstein.

„Seasons” opowiada o życiu. Chodzi o obserwowanie, jak życie się rozwija i dzielenie się nim z ludźmi, na których Ci zależy. Chodzi o tworzenie wspomnień z przyjaciółmi, rodziną i bycie żywym – mówi Jared.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że nutka znalazła się w TOP20 na 6 listach przebojów. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 18. Utwór na liście US Adult Top 40 (Billboard) zajął pozycję numer 21, na liście US Hot Rock & Alternative Songs (Billboard) numer 41, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 19 (dostęp 02.2024).

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 15 sierpnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 2 156 696 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Closer To The Edge”, który na YouTube ma już 129 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Closer To The Edge” znalazł się w TOP20 na 6 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Kawałek na liście UK Singles (OCC) zajął pozycję numer 44, na liście UK Rock & Metal (OCC) numer 1, na liście US Billboard Hot 100 numer 99, na liście US Hot Rock & Alternative Songs (Billboard) numer 21, na liście US Rock Airplay (Billboard) numer 21, na liście US Alternative Airplay (Billboard) numer 7, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 16, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 30. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (dostęp 02.2024).

Formacja braci Leto, czyli grupa Thirty Seconds To Mars została założona w 1998 roku. Szersze uznanie i popularność przyniosła im, wydana w 2005 roku, druga płyta ‘A Beautiful Lie’[źródło]cozatydzien.tvn.pl.

Zespół ma dać w tym roku koncert w Polsce. Grupa ma wystąpić 9 maja 2024 w Krakowie, TAURON Arena. Natomiast najbliższy ich koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Lollapalooza Chile, które ma mieć miejsce w dniach 15-17 marca 2024 w Santiago, Chile.

Tekst nagrania “Seasons”

Tekst piosenk dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: shazam.com, genius.com, muzyk.net, | cozatydzien.tvn.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. The Kill
2. Walk on Water
3. Hurricane
4. This Is War
5. Dangerous Night
6. Kings and Queens
7. Love Is Madness
8. Stuck
9. Seasons

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2021 roku wystąpili gościnnie w utworze “Wouldn’t Change a Thing” u boku Illenium.

Biogram

Thirty Seconds to Mars (potocznie: 30 Seconds to Mars) – amerykańska grupa rockowa założona w 1998 roku przez aktora i wokalistę Jareda Leto i jego starszego brata Shannona (który jest perkusistą). Gatunki ich muzyki to post grunge, neo-prog rock alternatywny, rock elektroniczny.

Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana ’30 Seconds to Mars’ ukazała się 27 sierpnia 2002 roku nakładem wytwórń płytowych Immortal i Virgin. Album jest utrzymany w gatunku alternative i zawiera 11 piosenek. Song Credits: Producers: Bob Ezrin, Brian Virtue i Thirty Seconds to Mars. Featuring: Maynard James Keenan. Krążek na liście US Billboard 200 zajął pozycję numer 107, a na liście US Top Heatseekers (Billboard) numer 1. Materiał zdobył certyfikat srebrnej płyty. ’30 Seconds to Mars’ po premierze zebrało w większości pozytywne recenzje. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 60/100, na podstawie 5 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 2 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 02.2024).
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com, metacritic.com, allmusic.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl