Klaudia Zielińska – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Klaudii Zielińskiej to: “Baila”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/klaudiazielinskabaila

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki Klaudii Zielińskiej zatytułowana “Baila”. Singiel łączy w sobie zarówno elementy klasyczne dla muzyki dance, jak i charakterystyczne akcenty latino, co pokazuje, jak muzyka taneczna może ewoluować.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/baila-single/1726625845. Słowa – Klaudia Zielińska , Mateusz Detmi. Melodia – Klaudia Zielińska , Mateusz Detmi (jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów w branży).

Wspólna praca tych dwóch artystów dowodzi, że w muzyce najważniejsza jest chemia i zrozumienie między twórcami – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 stycznia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 236 677 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer nr 26 na karcie Na czasie w kategorii muzyka.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Artystki pt. “Silniejsza”, który na YouTube ma już 14 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że klip do kawałka “Silniejsza” w ciągu kilku dni od premiery zdobył ponad 2,8 milionów wyświetleń.

Klaudia Zielińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych influencerek w Polsce, a jej kariera muzyczna z każdym kolejnym singlem nabiera tempa i rośnie w siłę[źródło]disco-polo.info 7 Kwiecień 2023.

Tekst nagrania “Baila”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Przychodzi noc
2. Romantycznie
3. Silniejsza
4. Tak jak Ty
5. Na własność
6. Baila

Biogram

W artykule opublikowanym w serwisie o2.pl w dniu 12.08.2022 czytamy, że Klaudia Zielińska to wschodząca gwiazda disco-polo, jest wokalistką i pochodzi z Iławy. Czytamy też, że w marcu 2022 wypuściła swoją pierwszą autorską nutkę zatytułowaną “Przychodzi noc”.

źródło: o2.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl