ALBIK – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki ALBIKA to: “TATUAŻ”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://dwaem-media-group.lnk.to/Albik-TatuazID

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji ALBIK zatytułowana “TATUAŻ”. Kawałek wyróżnia się na tle innych materiałów disco polo przede wszystkim swoją dynamicznością.

“Jest to kompozycja, która łączy w sobie elementy typowe dla tradycyjnego disco polo, folkowe motywy oraz klubowe brzmienia” – czytamy o “TATUAŻU” w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/tatua%C5%BC-single/1715890350. Autorami tekstu są ALBIK oraz Detmer Mateusz. Muzyka: ALBIK i Detmer Mateusz.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 165 607 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa SALEM. W serwisie disco-polo.info czytamy, że klip ten to prawdziwa uczta wizualna, dynamiczna i pełna barw.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Ona”, który na YouTube ma już 4,9 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Albik to wokalista disco polo, który na scenie zadebiutował zupełnie niedawno, ale już zdążył mocno namieszać w sercach fanów[źródło]disco-polo.info 27 Kwiecień 2022. Popularność zyskał głównie na aplikacji TikTok[źródło]wloclawek.naszemiasto.pl 20 maja 2022.

Tekst nagrania “TATUAŻ”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | disco-polo.info, wloclawek.naszemiasto.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Bo ta miłość ma
2. Limuzyna
3. Moja królowo
4. Nocą przyszła do mnie
5. Ona
6. LOUI VUITON
7. POPIELNICZKA
8. TATUAŻ

Biogram

W artykule opublikowanym w serwisie tubawyszkowa.pl w dniu 27 sie 2022 czytamy: «Albik» – to młoda grupa muzyczna założona na początku 2020 roku w Wyszkowie na czele z charyzmatycznym liderem Albertem Ciemerychem.

źródło: tubawyszkowa.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl