Tribbs, C-BooL – All Night ft. Scott Mac

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich producentów Tribbsa oraz C-BooLa zatytułowana “All Night” (z gościnnym udziałem irlandzkiego wokalisty Scotta Maca).

“[…] Chyba z takiego założenia wyszli obaj producenci , bo zrobili “All Night” tak słodki, że z pewnością jest to bardziej dance niż house. Tak naprawdę jest to piosenka na listy przebojów” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.”

Scott Mac na Instagramie napisał następująco:

“All Night – @tribbs_music x @c_bool feat. Scott Mac out now on all platforms! Can’t believe it’s finally out, from zoom song writing sessions to being out and premiering on the biggest radio stations in Poland life is crazy, big love to Tribbs and C-BooL for having me on this track and to @unifiedsongs for the continued support, link in bio to stream! ❤️🇵🇱 #newmusic”

Gatunek nowej piosenki to dance. Autorami tekstu i kompozytorami są Tribbs, C-BooL oraz Scott Mac.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 867 508 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło cool_kolektyw.

W opisie pod wideo czytamy:

„All Night” to efekt współpracy studyjnej legendy polskiej sceny DJ-skiej C-BooLa ze wschodzącą gwiazdą muzyki EDM Tribbsem. Producenci poznali się podczas wspólnego klubowego koncertu i pozostają od tego czasu bliskimi przyjaciółmi. Owocem relacji DJ-ów jest ich pierwsza wspólna premiera z gościnnym udziałem irlandzkiego wokalisty Scotta Maca. […]

W komentarzu pod wideo C-BooL napisał:

“To była bardzo fajna muzyczna współpraca. Niech piosenka idzie w Świat 💃🏻🔥🕺🏻💪🏻”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Tribbsa pt. “Ostatni raz zatańczysz ze mną” (z gościnnym udziałem Kubańczyka), który na YouTube ma już 60 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Ostatni raz zatańczysz ze mną” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 22, a na listach AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. W zestawieniu Spotify najczęściej słuchanych kawałków lata 2022 w Polsce “Ostatni raz zatańczysz ze mną” zajął 11 miejsce. Singiel jest nową wersją wielkiego przeboju Krzysztofa Krawczyka o tym samym tytule[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl i ?

W artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 23-05-2022 czytamy, że Tribbs zdobył popularność kilka miesięcy temu, kiedy wypuścił nową wersję hitu Budki Suflera Bal wszystkich świętych. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2022-10-15 czytamy o Tribbsie: Producent jest ciągle na fali, bo jego “Dzisiaj” jest #1 na liście Digital DJ. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “The Bad Touch” (nagrana wraz z Pelicanem)[źródło]http://bestsellery.zpav.pl, której możecie posłuchać na tej stronie.

C-BooL, czyli Grzegorz Cebula pochodzi ze Śląska (ur. 30 maja 1981 w Pyskowicach). Jest polskim DJ-em i producentem muzycznym. Od najmłodszych lat muzyka była dla niego głównym hobby i zainteresowaniem. Z muzyką klubową związany jest od 1992 roku, natomiast jako DJ czynnie działa od 1998 roku (występując w klubach Pyskowic). Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Wonderland”, który ma już 89 mln wyświetleń. W 2011 roku ukazał się jego album studyjny zatytułowany ‘8 Years’.

Scott Mac czyli Scott Macaulay z Irlandii Północnej zadebiutował niedawno, bo jego debiutanckie kawałki „Honey” i „The Feeling” powstały w 2020 roku. Po nich pojawiła się EP-ka z udziałem takich artystów, jak Valium, Tiernán Heffron i Red House.

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “All Night”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: Instagram, djpromotion.com.pl, | bestsellery.zpav.pl, open.fm, YouTube, Wikipedia, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl