Zespół Vivat – To nasza chwila

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Vivat zatytułowana “To nasza chwila”. Nutka jest o wielkiej miłości. Tym razem artyści postawili na delikatny i spokojny nastrój kawałka, który zachęci do refleksji, przytulenia i docenienia właśnie tej tytułowej „chwili”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Vivat.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 26 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 780 068 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Oddam Ci wszystko”, który na Youtube ma już 68 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Oddam Ci wszystko” był bez wątpienia przebojem lata 2020.

“Pojawia się na każdej imprezie z muzyką disco polo. Również w aplikacji TikTok jest wielkim hitem” – pisał o nutce “Oddam Ci wszystko” serwis mediadisco.pl w artykule opublikowanym w dniu 7 września 2020.

Formacja Vivat to doskonały wzór stylu oraz jakości. Bez wątpienia artyści znają się na tworzeniu prawdziwych przebojów. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamyka wydany w 2016 roku krążek “One”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Green Star. Album jest utrzymany w gatunku disco polo. Płyta zawiera 21 numerów. Jest to ich 5 krążek.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.eu, disco-polo.info, | mediadisco.pl, disco-polo.info, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl