Andre – Całuj

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Andre zatytułowana “Całuj”. Kawałek ten to prawdziwy discopolowy klasyk. Nutka posiada radosną i taneczną melodię.

“Piosenkę pt. Całuj już gramy na naszych koncertach a odbiór jest fantastyczny” – powiedział redakcji serwisu disco-polo.info Andrzej Marcysiak.

Gatunek nowej piosenki to disco polo[źródło]https://www.empik.com/caluj,p1389055351,ebooki-i-mp3-p#DetailedData. Autorem tekstu jest Andrzej Marcysiak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 1 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 333 327 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło ekipy PN MEDIA. Klip jest bardzo letni, dynamiczny, pełen energii i jest przyjemny dla oka. W wideoklipie można zobaczyć piękne plaże, letnie słońce, członków grupy Andre oraz piękne kobiety.

Pod wideo komentarz dodał Andre:
“I takiego lata Wam życzymy. Ciepłego, całuśnego!”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Ale Ale Aleksandra”, który na Youtube ma już 103 mln wyświetleń? Zobaczymy. Jak już jesteśmy przy tym numerze to warto dodać, że motywy różnych imion często pojawiają się w twórczości Andrzeja. Dodajmy również, że kawałek „Ale Ale Aleksandra” był bardzo chętnie grany w rozgłośniach radiowych, które mogą pozwolić sobie na muzykę taneczną[źródło]disco-polo.info. Jako ciekawostkę warto odnotować, że w sieci pojawiła się “Alexandra” w wersji hiszpańskiej zaśpiewana przez EL MEXXO i Ritmo 69[źródło]disco-polo.info.

Andre należy do czołówki polskiej sceny disco polo. Ich hitowe kawałki i energetyczne koncerty przyciągają tysiące fanów[źródło]disco-polo.info 12 Czerwiec 2023. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 23-09-2023 w miejscowości Ustroń.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/andrecaluj

Tekst nagrania “Całuj”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: empik.com, teksciory.interia.pl, disco-polo.info, | disco-polo.info, Youtube, koncertomania.pl, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl