Arek Kopaczewski – nowa piosenka

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 

    • Jaki jest tytuł nowego utworu Arka Kopaczewskiego
    • Jaki jest gatunek muzyczny nowego kawałka
    • Kto napisał słowa i muzykę nowej nutki
    • Różnych innych informacji o nowym utworze
    • Kim jest Artysta/ści wykonujący nutkę będącą tematem tego artykułu


Tytuł nowej piosenki Arka Kopaczewskiego to: “Nie obiecuję Ci”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dfnv8

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Arka Kopaczewskiego zatytułowana “Nie obiecuję Ci”. Kawałek ten to kolejna nutka utrzymana w charakterystycznym klimacie okresu disco polo z lat 90-tych. Utwór opowiada o uczuciach, które łączą dwoje ludzi.

“[Kawałek »Nie obiecuję Ci« ma] Melodyjny, wpadający w ucho refren, charakterystyczne dla gatunku rytmy i przemyślany teledysk” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/nie-obiecuj%C4%99-ci-single/1707238771. Słowa: Arek Kopaczewski. Muzyka: Arek Kopaczewski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 września 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 064 788 wyświetleń na YT. Realizacja wideoklipu: Karol Dąbrowski – ZabMedia.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 24-letniego Artysty pt. “Pierwszy Pocałunek”, który na YouTube ma już 15 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Tekst nagrania “Nie obiecuję Ci”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Arek Kopaczewski to uznany wykonawca muzyki z gatunku disco polo[źródło]disco-polo.info 10 Grudzień 2023. Większą popularność przyniósł mu udział w talk show „Rozmowy w toku”[źródło]discopolo24.pl.

źródło: music.apple.com, | disco-polo.info, discopolo24.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Za Tobą idę
2. Ona kocha mnie
3. Kochać Ciebie zawsze chcę
4. Biała róża
5. Nie obiecuję Ci

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Arek Kopaczewski (ur. 21 sierpnia 1989 roku w Toruniu) to wokalista nurtu disco polo. Od gimnazjum zaczął grać na różnych imprezach okolicznościowych.

źródło: discopolo24.pl, disco-polo.eu, tekstowo.pl