Ava Max, Tiësto – The Motto

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Avy Max oraz holenderskiego producenta Tiësto zatytułowana “The Motto”. Elektryzujący, taneczny kawałek jest trzecim singlem promującym nadchodzący krążek Holendra.

– Ava to wyjątkowo utalentowana młoda artystka z pięknym głosem, który dodał głębi całej piosence – powiedział Tiësto.

– Nie mogę się doczekać, kiedy świat usłyszy efekt naszej kooperacji – powiedziała Ava Max.

Gatunek nowej piosenki to House. Materiał napisali: Claudia Valentina, LOSTBOY, Ava Max, Sarah Blanchard, Tiësto oraz Pablo Bowman. Kompozycja została wyprodukowana przez LOSTBOYA i Tiësto.

Singiel “The Motto” to następca singla “EveryTime I Cry”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 4 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 24 455 567 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Christian Breslauer (reżyser wielu teledysków m.in. Marshmello x Jonas Brothers: Leave Before You Love Me, Bebe Rexha: Sacrifice, Jason Derulo: Take You Dancing (Version 2)). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Powell Robinson.

Ava Max zaliczana jest do tzw. pierwszej ligi artystów muzyki Pop i jej tanecznych odmian[źródło]djpromotion.com.pl. Artystka ma już za sobą telewizyjne występy w programach „The Late Late Show with James Corden”, „The TODAY Show” czy „The Ellen DeGeneres Show”. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Sweet but Psycho”, który ma już 747 mln wyświetleń. Dodajmy, że singiel “Sweet but Psycho” znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów w kilkunastu krajach (w tym na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100 [oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień]). Kawałek pokrył się diamentem[źródło]Wikipedia. “Sweet but Psycho” spędził trzy tygodnie w TOP10 notowania Hot 100 Billboard oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Numer zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards[źródło]2019 djpromotion.com.pl, KM, Wiki. Przypomnijmy, że 18 września 2020 r. ukazał się debiutancki studyjny krążek 27-letniej artystki zatytułowany “Heaven & Hell”, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie: https://nowapiosenka.pl/ava-max-nowa-piosenka/).

Tiësto, właśc. Tijs Michiel Verwest (ur. 17 stycznia 1969 w Bredzie) – holenderski DJ i producent muzyczny. Tiësto to jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów na świecie. Laureat Grammy, zdobywca platynowych płyt i międzynarodowa ikona. Został nazwany ojcem chrzestnym EDM przez Billboard. Od roku 2000 cały czas plasuje się wysoko w zestawieniu DJ Mag Top 100. W roku 2021 znalazł się na miejscu numer 15 tego zestawienia. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Secrets” (nagrany wraz z KSHMR-em, featuring Vassy), który ma już 251 mln wyświetleń. Dodajmy, że singiel “Secrets” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 17, a na listach AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz Top – Dyskoteki (lista z najpopularniejszymi utworami w klubach, sporządzona na podstawie cotygodniowych raportów DJ-skich online) zajął pozycję numer 1. Nutka na liście UK Singles (OCC) zajęła najwyższą pozycję numer 140, na liście UK Dance (OCC) numer 40, na liście US Dance Club Songs (Billboard) numer 35, a na liście na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) nuner 15. Materiał zdobył certyfikat platynowej złotej. Najbliższy koncert 52-letniego artysty ma się odbyć 3 lut 2022 w London, UK, O2 Academy Brixton, a kolejny 12 lut 2022 w Los Angeles (LA), CA, US, Maxim Super Bowl Party 2022 – Maxim Electric Nights.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: luvpop.pl, muzyczne.info, | djpromotion.com.pl, eska.pl, djmag.com, Wikipedia, songkick.com, i inne?